Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl tartışılır arkadaş?

Yaşlı haline en güçlü adam demiş.
En güçlüydü evet ne zaman ki hastalıkları arttı, haki bile kullanamaz hale geldi.

Artık en olmadığı anlaşıldı.

Mihawk genç ve dinç hastalığıda yok, eğer bir savaşını görürsek söyleriz şu anda tartışamayız.

Yahı bir şey yapmadan üvan kazanmış dediğimi nerden okudun? Bir şey yapmış ve almıştır ama bu Wano'ya gelmeden burada ki herkesten daha güçlü olduğu anlamını mı çıkartıyor senin için? Hele de Wano dışarıya kapalı bir ülke iken.

''Bu adam kendinden güçlü kılıçustası yok diye Shichi olmamış mı?'' bunu mangada nereden gördük bizim gibi okuyucuların ''Mangaka onaylı'' diye sunduğu bilgiler değil mi bunlar? Buna göre Mihawk2ın diğer tüm kılıç ustalarıyla karşılaşmış ve onları yenmiş olması gerekli. Nereden biliyor kendinden daha güçlü bir kılıç ustası olmadığını?

İşte bak kendin diyorsun. Wano'ya nasıl gitmez, nasıl bilmez diye. Eğer Wano'ya hiç gelemişse Mihawk hala sen çıkıp Mihawk en güçlü kılıç ustası der misin?

Hadi bakalım ne zaman göreceğiz. Eğer buraya gelip Mihawk üstünlüğünü kabul ettirmiş ise bende derim o zaman Mihawk burada ki kılıç ustalarından güçlüdür diye. Fakat dediğim gibi Mihawk buraya hiç uğramamış ise veya gelip de üstünlüğünü kabul ettirememişse. Sen hala Mihawk en güçlü kılıç ustasıdır der misin?
Öyle bir olay olursa, bende bir şüphe duyarım Mihawktan.

Mihawk anam babammı niye ölümüne savunayım.

Benim görüşüm böyle bir ünvanı varsa, Wanodakileride kapsar şeklinde

Öyle bir olay olursa, bende bir şüphe duyarım Mihawktan.

Mihawk anam babammı niye ölümüne savunayım.

Benim görüşüm böyle bir ünvanı varsa, Wanodakileride kapsar şeklinde
Normal olsa bende derim ama Wano dışarıya kapalı bir ülke Mihawk'ı Wano da görene kadar burada ki kişilerden güçlü demem. Eğer 1 bölüm sonra flasghback görürüz. Veya güçlü birileri çıkar Mihawk burada ki kişilerden güçlüdür şunu yenmiştir der o zaman derim ki Mihawk burada ki kişilerden güçlüdür. Fakat benim dediğim çıkarsa o zaman bakalım ne diyecek burada ki bazı arkadaşlar merak ediyorum. Hala ünvan ünvan diyebilirler mi acaba? :D

Valla bilemiyorum. Kaido da 7 defa yenilmiş ama tek yarası var.

Ahahah iddaya mı girdiniz yohsam :D
Bir ara can sıkıntısından gaza gelip girmiştim. Gerçi bana göre de Wano'ya gitmiştir ya da dışarda bile olsa Wano'nun en güçlüsünü yenmiştir ama son bölümlerle birlikte kazanma şansım %1'den %2'lere çıktı sanki.:oleyo:

Bu arada bizim iddiada parantez içiler :D
Ben kazanırsam:

-''İtinayla Eustass Captain Kidd adam edilir-Kaido''
-''Apartman çocuğu Eustass Captain Kidd''
-''Biscolata erkeği Eustass Captain Kidd''

Kidd kazanırsa:

''Kaçan Korsan olacağım-Luffy''
''Teach kestanemi çizecek-Şanks''
''Shanks şapkamı çalmış!!-Roger''

Bir ara can sıkıntısından gaza gelip girmiştim. Gerçi bana göre de Wano'ya gitmiştir ya da dışarda bile olsa Wano'nun en güçlüsünü yenmiştir ama son bölümlerle birlikte kazanma şansım %1'den %2'lere çıktı sanki.:oleyo:

Bu arada bizim iddiada parantez içiler :D
Ben kazanırsam:

-''İtinayla Eustass Captain Kidd adam edilir-Kaido''
-''Apartman çocuğu Eustass Captain Kidd''
-''Biscolata erkeği Eustass Captain Kidd''

Kidd kazanırsa:

''Kaçan Korsan olacağım-Luffy''
''Teach kestanemi çizecek-Şanks''
''Shanks şapkamı çalmış!!-Roger''
Parantezler baya iyimiş :good:
Ne diyim hayırlısı olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık