Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Söylediğin şey için adamda meyve olmalı. WB gündem dışı Hasan adam kılıç ustası değil neden gidip ona çatsın. Eleman kendisi gibi kılıç ustalarının peşinden gidiyor.

Bigmom ve Shanks ayrı ayrı dünyalar. Shanks'ın yapıpda kılıç tekniği olmayacak herhangi bir hikayesi görülmüyor. Adamın zaten bir kolu var ve meyvesi yok. Ne fiziksel güç, ne haki, nede tekme tokat atmak kişiyi Bigmom veya WB'nin olduğu pozisyona düşürmez çünkü onlar hem meyve sahipleri hem zaten birinin kılıçla işi yok diğeri ise meyve tabanlı dövüşüyor.

@twei dediğin gibi olabilir ama biz kronoloji ile kafayı bozmuşken bahsettiğim türden verilen bilgiler üzerinden konuşmuştuk.
Hani yıllardır Shanks'ten garip şeyler bekleniyor h.hakisi felan değişik çıkacak diyorlar hani. Ben o yüzden açık kapı var diyorum. Hiçbir zaman net konuşmadım burda. Ayrıca bahsettiğim saf kılıç tekniği buna çıkıyor işte.

Ayrıca gördük ki WB'nin bisentosu da bu tarz kılıç sınıfına giren savaş aletleri arasında. Bunun çıktığı Manga sayısı yok muydu?

Hani yıllardır Shanks'ten garip şeyler bekleniyor h.hakisi felan değişik çıkacak diyorlar hani. Ben o yüzden açık kapı var diyorum. Hiçbir zaman net konuşmadım burda. Ayrıca bahsettiğim saf kılıç tekniği buna çıkıyor işte.

Ayrıca gördük ki WB'nin bisentosu da bu tarz kılıç sınıfına giren savaş aletleri arasında. Bunun çıktığı Manga sayısı yok muydu?
WB'nin silahı en iyiler arasında ama bu kullandığı silahı kılıç yada kendisini kılıç ustası yapmıyor üstelik dediğim gibi o bile meyve kullanıcısı.

Tutunduğun dal çok gevşek, ben bu yazılanlara sen k hakiden bahsederken de çok kredi vermedim çok takılmıyorum kartlara aslında çünkü söylediği bir şey yok, verdiği bilgiler de yok. Rayleigh'in kartı çıkmış mesela baştan aşağı boş.

Animeyi veya filmleri kaynak alınca kıyamet koparken, oyunu kaynak almayalım lütfen. Shanks'ta bir Mihawk, bir Zoro karizması olmayınca, oyun yapımcıları onu kılıç ustası veya temel gücü kılıç olup arada sırada yumruk atan biri olarak hayal edememişlerdir doğal olarak :oleyo2:

Shanks'ın kol gittiği zaman adam zaten Yonkou idi. Kolunu kaybetmeden bir gün önce de Akainu'ya yenilmezdi bu adam. Ayrıca hadi güçlendi diyelim, en fazla ne kadar güçlenecek ki?

Bayram havası için erken gibi de değil gibi de aslında. Ama elimize büyük bir koz geçti ve Mihawk'ın amiral üstü veya yonkou seviyesi çıkma ihtimali çooook ama çooook yukseldi yani.
Kaynak almıyorum. Dövüş stili hiç görülmemiş diyorum... Bu adamın sadece saf kilic ustalığı bile Mihawk kadarken üstüne başka artılar var olabilir diyorum. Bunların hepsinin bir ihtimali var.

Shanks kolunu kaybetmeden ne kadar önce Mihawk ile savaştı belli değil diyorum bak hiçbiri belli değil. Ne in belirttiğim noktalar hep bu belirsizlikler... Ama her şeye açığa kavuşmuş gibi yorum atılıyor işte.

@RedTeroR

Ben de aslında bildiğimizden çok farklı şeyler söylememiş olduğunu iddia ediyorum. Buradaki yorumlara bakarsan her şeye açığa kavuşmuş gibi.

Sal gitsin, attığı yorum saçmalıktan başka bir şey değil.
Alıntılayarak yazabilirdin. Attığım mesaj hakkında ben mesela Sanji = Zoro konusuna hiç girmedim ama adam öyle bir genelleme yapıyor ki databook a laf söyleyenleri bunla itham edip taraflaştırıyor ve vizyonları dar diyor alttan alttan. Gerginliğin anlamı yok.

hummm... 550. sayfadan geldim ne oldu diye sorardım ama yine boş Mihawk muhabbeti seride yeri olmayan şu aptal acizi ne kadar konuştunuz ya. Sırası gelince dayağını yer gider fazla takamayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık