Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk bile bu kadar kasmıyodur varya benim seviyem ne diye.Adam ununu elemiş eleğini asmış.Beyazsakala kılıç sallamasıda babalığın gücü/çağın zirvesindeki adamın gücünü merakından dolayı şeklinde yorumladım ben (aradaki farkıda merak ediyo tabii).Sonra ne oluyo Jozuuda takılıyo.
Takılıyor dediğin adam elmas meyvesi yemiş, orada bile çelişki var. Aynı Mf'de bir kaç sayfa öncesinde yazdım Luffy Sengoku yanında at koşturuyor eşit mi luffy ile sengoku şimdi. Bırakın şu Mf arkını her tarafı dengesizliklerle dolu.

Takılıyor dediğin adam elmas meyvesi yemiş, orada bile çelişki var. Aynı Mf'de bir kaç sayfa öncesinde yazdım Luffy Sengoku yanında at koşturuyor eşit mi luffy ile sengoku şimdi. Bırakın şu Mf arkını her tarafı dengesizliklerle dolu.
Sengoku fikir adamı zaten, Luffy şu an Sengoku'dan güçlüdür. MF'de ise Sengoku'nun seviyesine yakındır. MF gayet tutarlı bir arc, Mihawk savunacak diye düştüğünüz hallere bakın. Yazık.:oops:

Son düzenleme:
Sengoku fikir adamı zaten, Luffy şuan Sengoku'dan şuan güçlüdür. MF'de ise Sengoku'nun seviyesine yakındır. MF gayet tutarlı bir arc, Mihawk savunacak diye düştüğünüz hallere bakın. Yazık.:oops:
Luffy şu an Sengoku'dan güçlüdür şu an güçlüdür şuan Sengoku'dan güçlüdür Luffy şu an.

O değil de adam wb ile seviye farkını görmeye çalışırken jozu tarafından durduruluyor :hhh:
Oda resmen ayar vermiş orda konumunu bil diye.

@Hakili Yumruk

Ben o yorumu kime atmışım tam olarak onu söylesene? Ortaya attığım bir yorum ve çelişiyorsun diyorsun konunun tamamına attığım yorum ki o yorumu çok iyi hatırlıyorum konunu tamamına bakıp o 2 gifi attım sana orada istediğin kadar yorum gösteririm göz kanatacak ve saçma olan. Neyse konuya geriye dönersen o yorumları görürsün zaten ki o yorumları alıntılayıp bile cevaplamamışım farkındaysan. Ki orada ''çöp'' falan yazan saçma kendini yorum yapıyor sanan arkadaşlar falan da var.

Bunun dışında o tartıştığım kişi @Monkey D. Dragon idi muhtemelen ve kendisi bana hater damgası yapıştırıyorsun tarzında konuştu ve ben öyle bir şey dememiştim ona. Sadece yorumunu eleştirmiştim ve başkalarına dediğim şeyi üstüne alınmıştı. O tartışma da orada değil de Genel tartışmadaydı yanlış hatırlamıyorsam. Yine yanlış hatırlamıyorsam Dellinger tarzında bir muhabbet geçmişti onunla mıydı yoksa başka mıydı onu bile hatırlamıyorum.

İstediğin yorumumu alıntılayabilirsin sana düzgünce cevap vereceğime söz verebilirim. Taraflı olduğum yeri belirtmen yeterli.

Sabah kalktığımda sana 10 Crocodile ile ilgili erguman göstereceğim. Alıntılarım sabah şimdi mangayı tekrar incelemeye erindim.

Shanks'ın aynı oranda ciddiyeti ve kolsuz adamla dövüşmem tarzında ki yorumu nasıl böyle anlaşılıyor? Çünkü Shanks Luffy'den sonra Mihawk ile en az bir defa daha görüşmüş ki bence aralarında ki dostluk sebebiyle onlarca kez görüşmüşlerdir. Hatta aralarında öyle bir dostluk var ki adamlar oturup Luffy konuşmuş. Kısacası bu Mihawk'ın 13 yıl sonra hemen hemen her buluşmada söylediği bir şey bu. Sence orada Shanks neden Luffy'i anlattığı Mihawk'a düello için mi geldin diyor? Cevap net vereceği cevabı bildiği için. Mihawk da Luffy'i posterde görünce Shanks'ın yanına gitmiş sence nasıl o koca denizde Shanks'ı buldu ve yanına gitti? Muhtemelen belki de 100 de 100 olarak Vivre card ile yani Shanks ile aralarında olan bir dostluk var. Mihawk geliyor adamın tüm tayfası oturuyor neredeyse takmıyorlar bile Mihawk'ın gelişini. Zaten sonrasında parti falan yapıyorlar.

İşleniş tarzıyla alakası yok ki bunun. Mesela Mihawk MF de karşısına gelen adamı biraz zorlasa tamam deriz. Fakat öyle bir şey olmuyor ki Vista ile gayet denk birbirlerini götürüyorlar bunu dışında ikisi de sorunsuz ayrılıyor. Diğer tarafta ise Jozu Mihawk'ın Wb için ''Aramda ki farkı ölçeceğim'' deyip attığı Slashı hiç zorlanmadan blokluyor. Tamam onun için meyve yeteneği desek bile Vista işi baştan bozuyor.

Mihawk'ın karşısına gelen ve karşısına geçtiği rakiplerden belli aynı seviyeye gelmediği yani muhattaplarından.

Serinin işleyişini çözebilen olmadı ki ben çözeyim seride o kadar saçma yer var ki seri bittiğinde bile işleyişi çözülmeyecek.

Sengoku fikir adamı zaten, Luffy şu an Sengoku'dan güçlüdür. MF'de ise Sengoku'nun seviyesine yakındır. MF gayet tutarlı bir arc, Mihawk savunacak diye düştüğünüz hallere bakın. Yazık.:oops:
Croco idamı durduruyor MF de, Desene o amirallarin hiç birinde gözlem hakisi yok öngöremediler. 2. sene öncesinde gözlem hakisi olmayan amirallerden başla anlatmaya dinleyelim o zaman seni.

Hacı en güçlü slashını durdurmuyorlar ama :)
Da bonez tek yiyor ama croco tek yemiyor anlaşılan. Vista ile de gayet eşit kapıştılar.
Oyle tabiki :D Takılıyorum sana kelime(durdururmak)üzerinden. Ama söyle bir gerçek de var mihawk'ın tam gücünü gösteren bir vs de görmedik.Dolayısıyla herkes kendince haklı ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık