Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mf mihawki bir kenara koymak lazim, Buggy nin shickilik makamina getirilmesiyle shickilerde guc dengesi kurmak cok sacma bir hale geldi. Mihawkin sag kol ya da asagi seviyede cikacagini dusunen varsa, zoronun guc seviyesini suan ne goruyorlar cok merak ediyorum? Eger mihawkin sag kol alti yada esit gorulme olayini dusunen varsa zoronun suan mihawkin seviyesinde ve üstünde bir seviyeye ciktigini otomatik soylemis oluyor ki zoro hedefine ulasmis haberimiz yokmus diyelim.
Niye ? Zoro sağ kol indirdi de haberimiz mi yok ?

Hala Vista yazıyorlar ya, inanılmaz. :flaugh:
Tabii elde başka tutunacak dal kalmadı. Deniz kralına kol veren yonkou bilgisini defetmek çok zor iş. Saygı duyuyorum size.

East Blue'dan çıkan Luffy>Deniz kralı>Shanks>Mihawk=Vista. Kafanızdaki güç sıralaması.

Mf mihawki bir kenara koymak lazim, Buggy nin shickilik makamina getirilmesiyle shickilerde guc dengesi kurmak cok sacma bir hale geldi. Mihawkin sag kol ya da asagi seviyede cikacagini dusunen varsa, zoronun guc seviyesini suan ne goruyorlar cok merak ediyorum? Eger mihawkin sag kol alti yada esit gorulme olayini dusunen varsa zoronun suan mihawkin seviyesinde ve üstünde bir seviyeye ciktigini otomatik soylemis oluyor ki zoro hedefine ulasmis haberimiz yokmus diyelim.
Mihawk sağ koldan aşağı çıkmaz ama amiralden fazlası da olmaz.
Luffy arc başında crackeri alamıyordu sonra ıkına ıkına yeni form açarak kata’yı aldı.
Ona rağmen dövüşün sonunda kata hala ayaktaydı. Zoro dediğimiz kişi ne sağ kol eder şu an ne sol kol eder. Luffy anca kendini geliştire geliştire sağ kol aldı. Başta crackeri bile alamıyordu. Zoro daha çok gelişecek daha cracker seviyesi sonra sağ kol seviyesine falan gelecek sonra shiryu falan derken hop mihawk geliyor. Bunların gerçekleşmesi birkaç arc sürer. Yani mihawk amiral sağ kol arası bir şeydir bana göre. Zoro mihawkı yendiği zaman zaten amirale yakın veya amiral ayarında bir seviyede olmuş oluyor ve diğer sağ kollardan güçlü olmuş oluyor otomatikmen.

Hala Vista yazıyorlar ya, inanılmaz. :flaugh:
Tabii elde başka tutunacak dal kalmadı. Deniz kralına kol veren yonkou bilgisini defetmek çok zor iş. Saygı duyuyorum size.

East Blue'dan çıkan Luffy>Deniz kralı>Shanks>Mihawk=Vista. Kafanızdaki güç sıralaması.
Oda aslında Shanks'ı baştan itibaren tek kollu çizecekmiş ama editör kolunu sonradan Luffy'i korumak uğrunda kaybetmesinin daha etkili olacağını söylemiş. (Kolu da Mihawk kesecekmiş normalde, ps: yonkou iken.)

Şunu anlayamıyorum yahu.Nasıl gelecekmiş o seviyeye ?
Bunu arcin uzunluguna bağlıyorum acikcasi o kadar uzun tutulursa zoro da ona oranla arc sonu o kadar guclenecek bence, adamlar yonkou indirecek ama tayfanin sag kolu sag kol seviyesine cikamayacak mi? Yahu kaptani gecen arc ikina ikina da olsa sag kolu aldi simdi sag kol denilebilir mi luffy icin?denilir ne kadar zorlansada. Wano arci sonu luffy bir amiral seviyesi olacak buna ititazi olan yoktur heralde, zoro denen adam tayfanin 2.adami bu adam ne zaman sag kol seviyesi olacak acaba ? Bu seri daha ne kadar devam edecek ki zoro cok uzun surecegi soylenen arcin sonunda sag kol seviyesi olamayacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık