Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Oda ve Shueisha çalışanları 10 yıldır bu kitabın yayınlanması hakkında görüşüyorlarmış.
- Bu kitap tamamen yeni bir türde ve önceki çıkan Databook'lardan farklı olacakmış.

Karaktersiz Oda; 10 yıldır üzerine konuştukları kitapta yalan yanlış bilgiler verilmesine izin vermiş. Okumayın bu adamın mangasını. (Bu arada, bu kısım hariç databooktaki bilgiler kabul edilecektir. İşimize geldiği gibi.)
Abi Mihawk var ya, abi Mihawk Şenks Yonkoyken eşitiymiş adamın abi... La tedbirli olmakta yarar var diyorum patlayabiliriz ondan yani.

Dayanamadım, dahil oluyorum. :D

Şu kol meselesi fazla kafaya takılıyor. E. Oda gibi bir adam gücü kaybolacak olsa Shanks gibi bir adama kolunu bıraktırtmaz. Önceden Shanks'ı güçlü yapmayı planlamamışsa da gücü azalmadı der çıkar işin içinden.

Mihawk, Shanks ile iki kolluyken dövüşmüş, Shanks tek kollu olmasına rağmen hala yonko. Demek ki Shanks ve Mihawk 10 yıl kadar önce yonko seviyesinin çok üstündelermiş. :( Mihawk hala öyle. :( :hoo::hhh::rolleyes::eek::good::at::alkis::artiz:o_O:oops::oleyo2::ühü::agla:

Mesela Kid'in kolu gitti ama Kid gücü sayesinde metallerden kol yapıyor, Kuzan'ın ayak gitti Kuzan kendine buzdan ayak yapabiliyor. Bizim Oda güç kaybettirirse uzuv kaybettirmez. Yeri dolmayacaksa da adam öldürmez.

Abi Mihawk var ya, abi Mihawk Şenks Yonkoyken eşitiymiş adamın abi... La tedbirli olmakta yarar var diyorum patlayabiliriz ondan yani.
Biz patlamayız, Oda patlar. Bilerek yalan bilgiler verilmesine izin veriyor demektir. O saatten sonra bu adamın mangasında yazdıkları da ilgilendirmez beni. Ha, çeviri hatası olabilir. Onu da belirttim zaten. Çok sıkıntı olmaz. Eğlendiğimizle kalırız.

Güzel bilgi ama doğru diyorsun databook kabul görmüyor buralarda çünkü databook'a güven olmaz ama nedense adamlar hala çıkarıyorlar yalancılar yaa sahtekarlara bak yalan bilgi için uğraşıyorlar yazıklar olsun. Hem Mihawk ile Shanks ciddi dövüşmediler hakilerini kapattılar ve dans ederek güle oynaya biraz düello yaptılar.
Bunun da açıklaması lazım. Yoksa buna inanan bir kitle var hala. :flaugh:

Oda aslında Shanks'ı baştan itibaren tek kollu çizecekmiş ama editör kolunu sonradan Luffy'i korumak uğrunda kaybetmesinin daha etkili olacağını söylemiş. (Kolu da Mihawk kesecekmiş normalde, ps: yonkou iken.)

Yine yine ve yine.

Selam mihawk kk olurcular selam mihawk yonkou alırcılar selam mihawk amirali rahat alırcılar sarılalım mihawk amiral alamazcılar

Hayır biz en azından bir kaç argüman üzerine konuşup destekliyoruz da, diğerleri yine işi dalgaya vurmaya çalışıyor sizin argümanınız ne Vista mı? O zaman Yonko Shanksi de deniz de ki canavar iyi zorlamış tek darbede kolu almış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık