Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok fena troll çıkacak bak gör. Hayır bir de şu var: Amiraller mihawkın tarafında shichiler mihawkın tarafında. Karşısına çıkabilecek en güçlü adamlar marco, jozu, vista, croco, jinbei, ivankov. Bunlardan da croco ve vista ile karşılaştı diye ona denk yapıyorlar :D Oysaki croconun dövüşmekten korktuğu luffy mihawka dalacakken tek yiyeceğini gözlem haki ile gördü. Ama bekliyorlar ki crocoya da mihawk tek atsın. Adam belli ki güçlü adamları düşman edinmek istemiyor. Kafam rahat olsun diyor. Ezik falan çıkarsa da tekleyip geçiyor.
.
Sadece bu kısmı okudum. Diğerlerini de cevap yazmadan duramam diye okumadım. Ama yanlış düşündüğünü düşündüğüm bir nokta var. Mihawk'ın karşısındaki kişi Croco. Yani Crocodile'ı yendi diyelim nolacak? Kafası ağrımayacak ki. Adam zaten her şeyini kaybetmiş. Hadi Vista'yı yenip öldürdü diyelim amiral yahut yonko gücünde olduğu için. Peşine Beyazsakal düşebilir. Ama Croco ortada ona atar buna atar giden sahipsiz birisi. Yense niye başı ağrıyacak?

karolla

Sadece bu kısmı okudum. Diğerlerini de cevap yazmadan duramam diye okumadım. Ama yanlış düşündüğünü düşündüğüm bir nokta var. Mihawk'ın karşısındaki kişi Croco. Yani Crocodile'ı yendi diyelim nolacak? Kafası ağrımayacak ki. Adam zaten her şeyini kaybetmiş. Hadi Vista'yı yenip öldürdü diyelim amiral yahut yonko gücünde olduğu için. Peşine Beyazsakal düşebilir. Ama Croco ortada ona atar buna atar giden sahipsiz birisi. Yense niye başı ağrıyacak?
Belki de yenmesi zaman alacağı için uğraşmak istemedi. Akainu bile uğraşmak istemedi. Sonuçta croco da tek yiyecek birisi değil. Ve mihawkın savaştaki amacının luffyi sınamak olduğu bariz. Crocoyu yenmeyip geçti diye yenemeyeceği anlamına gelmez. Savaşta luffyden tırsan croco wbye atar yapıyordu. Croco herkese atar yapıyor. WBnin crocoyu indirmesi bir yumruğuna bakar ama tınlamadı. Belki mihawk da tınlamadı ama ben mihawkın shichi ve üstü seviyede düşman edinmek istemediğini düşünüyorum. Sırf kafası rahat olsun diye de shichi olduğunu düşündüğüm için olayı bu şekilde açıklıyorum. Bu amaçla shichi olduğu için de buna uygun bir açıklama getirmek gerekir. Luffyinin ise kaderini görmek istediği için denedi.

Sandman'e ne yazdığını sordum ve bana verdiği cevap:
The original text says ”ミホークと互角以上の剣戟を演じる” in Japanese, which means Vista’s swordsmanship is equal to or more than Mihawk‘s.
Bu da Sandman'in Blue Deep ile ilgili dediği:

.
Oda dememiş olsa bile gösterilen buydu bence de, (Türkçesi : Vista Mihawk'ın dengi denmiş) Mihawk daha güçlü müdür, evet, ama Vista onu baya baya zorlayacaktır burasıda kesin.

Databook'lardaki hataların kaynağı başlarda serinin daha kısa süreli olacağını düşünmesi ancak sonradan popüler olunca uzattı ve bazı hatalar ortaya çıktı.

Bana gore bu konu lastik gibi oldu nereye cekersen oraya gidiyor.Hangi açıdan bakarsak bakalım adamın unvanı belli dunyanın en iyi kılıç ustası bana gore bu adam amiral gücündedir.

Amiral seviyesi dedim çünkü bana kalırsa Fujitora'yı zorlanarak yenebilir ama eski üçlü karşısında hiçbir şansı yok.

Amiral gücündedir demiştim halada öyle diyorum. Jozu, Croc, Vista falan geçin bunları.
Öyle zaten. Millet amirallere cacık muamelesi yaptığı için beğenmiyorlar amiral dediğimizde. Kaldı ki Mihawk'a amiral desem de Akainu gibi bir hayvanı yenerken bir türlü canlandıramıyorum aklımda. Yine de neyse deyip Akainu düzeyindedir diyorum vanpir için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık