Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Outlaw

Bir dayanağım yok ancak hakkında söylenenlerden yola çıkarak amiral ayarı olduğunu düşünüyorum.

Mihawkın seviyesine gelince, Raylaigh amiral yonkou arasıydı. Mihawkta aynı şekildedir. Marineford savaşına pek takılmayın derim ben.
Tam senin yorumunu böyle konularda görmekten dolayı seviniyordum. Ama yorumunu okuyunca dedim ki iyi ki seriyi bırakmış. :(

Ben olsam inadına seriye başlarım. :)
Vay be 4 sene öncesi ilk mesajım:sapkali:
Zaman seni yıpratamamış hiç. :D

Dostum sence bir insan sırf bir sahneyi daha karizmatik göstermek uğruna serinin tüm yapısını baştan sona değiştirir mi? Yani burada Zoro'dan ve onun rakibinden bahsediyoruz kolay değil o işler

Mihawkın seviyesine gelince, Raylaigh amiral yonkou arasıydı. Mihawkta aynı şekildedir. Marineford savaşına pek takılmayın derim ben.
Dediğimiz olay serinin başı yani serinin yapısına daha yeni karar verdikleri yer.
Hem Mihawk ve Shanks arasındada güzel bir hikayenin altyapısını sunmuş oluyorlar.Şahsen benim merakla bekledigim fb'lerden Mihawk ve Shanks fb'si.Bir çok kişide bekliyordur yani.
Diğer türlü Shanks mutlak üstün gösterilse Mihawk ve Shanks hikayesi o kadar heyecan yaratmazdı.
Shanks'ın tasarımınada bakınca aklıma gayet mantıklı geliyor.

Tam senin yorumunu böyle konularda görmekten dolayı seviniyordum. Ama yorumunu okuyunca dedim ki iyi ki seriyi bırakmış. :(

Ben olsam inadına seriye başlarım. :)

Zaman seni yıpratamamış hiç. :D
Dar bakıyorsun. Sırf forumu forumca g.t olacağınız günün geldiğini görmek İçin takipd ediyorum. Yav hayır gerçekten anlamıyorum. Lan Ada'm Zoroya Ben tavşanlara karşı her şeyimi vermem demedi mi? Dedi. Yani neden MF'de illa her şeyini ortaya koyması gerekiyor diye bakıyorsunuz? Neden diğer ihtimali düşünmüyorsunuz?

Edit: Şaka tabiki o yüzden takip etmiyorum ama o günü de bekliyorum.

Shanks'a yakın bir seviye çıkacak.Gençliğinde vs atmışlar zaten.Aradan geçen zamanda ikisi de paralel olarak aynı gelişimi göstermiştir.İkisinden birinin güç olarak geri düşeceğini sanmıyorum.İstese Yonkou olur der geçerim :D Şimdi kapışsalar Shanks küçük bir farkla alır.

Dar bakıyorsun. Sırf forumu forumca g.t olacağınız günün geldiğini görmek İçin takipd ediyorum. Yav hayır gerçekten anlamıyorum. Lan Ada'm Zoroya Ben tavşanlara karşı her şeyimi vermem demedi mi? Dedi. Yani neden MF'de illa her şeyini ortaya koyması gerekiyor diye bakıyorsunuz? Neden diğer ihtimali düşünmüyorsunuz?

Edit: Şaka tabiki o yüzden takip etmiyorum ama o günü de bekliyorum.
Üslubun hiç hoş değil. Zaten olaya bu gözle bakan biri tartışmayı niçin zıtlığa bindirdiğini de göstermiş olur.:S Herkesin belli bir çıkarımı var seriden. O yüzden bu tutumda olmak yanlış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık