Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri Law ve Luffy'e bir kaç saate yeniliyor, diğeri Neko ve İno reyizi 5 gün ayakta karşılıyor. Kimi kimle kıyaslıyorsun :/
Neko ve İnu' yu Luffy 1 saatte yener. G4 ile belki daha kısa sürer. Law ile Luffy olarak olaya bakmasamda o Law ile Luffy derken İnu ve Neko'dan alçak mı görüyorsun yani?

@gyjbsch

Dof' ta h.haki var bir kere Jack ile klasman farkı var.

Edit: Emin ol Dof uyanış modunda daha beter katliam yapardı o adada. Jack gibi silah ile felan da değil.

Son düzenleme:
JAck'in olayda Mihawk'a döndü Mf'da buzdagını kesene kadar bir adam kesse adam yerine konurdu dendigi gibi burdada aynı olay.

JAck'in olayda Mihawk'a döndü Mf'da buzdagını kesene kadar bir adam kesse adam yerine konurdu dendigi gibi burdada aynı olay.
Şu Minklerden bir tanesi imkanı yok 12 saat tutamaz Dof'u.:S Hani direk ilk İnu savaştığı 12 saatı kastediyorum. Dof'u 12 saat tutamazdı o İnu.

Edit: Tabi bana göre.

Son düzenleme:
Şu Minklerden bir tanesi imkanı yok 12 saat tutamaz Dof'u.:S Hani direk ilk İnu savaştığı 12 saatı kastediyorum. Dof'u 12 saat tutamazdı o İnu.
Mink'ler biraz E.oda'nın şişirmesi gibi geliyor banada bellide olmaz belkide baya güçlü cıkarlar.
Jack'in Dof'tan pek aşagı kalcagını sanmıyorum ama büyük ihtimal en güçlü 2 veya 3.üncü adamıdır Kaido'nun.Ondan güçlü shogun ve bir yıkımcı daha vardır.
Orta halli'yi gösterip ondan 1-2 tane daha üst adamı saklamak bir tanede müttefiklerin alıcagı zayıf bir yıkımcı saklamak en mantıklı olay geliyor bana.

Mink'ler biraz E.oda'nın şişirmesi gibi geliyor banada bellide olmaz belkide baya güçlü cıkarlar.
Jack'in Dof'tan pek aşagı kalcagını sanmıyorum ama büyük ihtimal en güçlü 2 veya 3.üncü adamıdır Kaido'nun.Ondan güçlü shogun ve bir yıkımcı daha vardır.
Orta halli'yi gösterip ondan 1-2 tane daha üst adamı saklamak bir tanede müttefiklerin alıcagı zayıf bir yıkımcı saklamak en mantıklı olay geliyor bana.
Hani bilemiyorum. Ama yani bu Dof'a karşı Luffy Law savaştı gözüyle bakan adam gidipte İnu ve Neko ikilisini daha güçlü görürse ondan yola çıkarak Jack'i överse büyük yanlış yapar bence. Ki bak yine diyorum Dof İnu ile 12 saat dövüsmez. Dövüşleri saatte surmez zira benim açımdan. Onun dışında katılıyorum Jack' ten güçlü yıkımcı ve Shogun çıkabilir.

@Millennium Wizard

Niye şaşırdınız anlamadım.

Son düzenleme:
Japonlar, Japonya ve bunların yaptığı anime içinde "Dünyanın en iyi kılıç ustası seviyesi" neye tekabül eder, varın siz akıl edin. Mihawk tüm One Piece'de ilk kaçtadır seviye olarak...:gamyon:

Adamların varoluş sebebi gibi bir şey kılıç ve kılıç ustalığı...at, avrat, silah misali

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık