Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendileri atom bombası gibi patladıktan sonra kendi patlamalarını ama sen de mısır gibi patladın tribiyle kapatmaya çalışanların yorumlarını okuma keyfi :fool:
Ben de misal Judge olayında patladım adama amirale yakındır dedim. Ama aksi çıkınca hâlâ diretmedim boş boş siz görürsünüz ilerde diye. İlerde görürsünüz diyor o zaman gelince de 50 kere patlamış hâlâ ileride görürsünüz diyor ulan seri bitecek zaten. Oda Sbs'de yonko Shanks kılıç ustası diyor Mihawk da yanında hâlâ yok şöyle böyle ossuruktan hikayeler yazmıyorum senelerdir.

Madem bunlar tahrik ve sataşma sayılmıyor, o zaman cevabını verelim arkadaşın. :good:

Daha 2 bölüm önce Oda'ya sallayan kimdi?

''Mihawk öleydi de bu hallere düşmeyeydik ''
- Siyah Ateş

:byee:

''İki gündür Oda'ya hiç olmadığı kadar sövüyorum.''
- Siyah Ateş

''Yau arkadaş, hiçmi kalemin sızılamadı, hiçmi o kadar saçmaladım ama bunu yapamam demedin! Mihawk varken Buggy'i nasıl imparator ilan edebildin insafsızın oğlu! ''
- Siyah Ateş

:hhh:

Bu esnada arkadaş benden alıntı yapamıyordu tabii, şimdi dili açıldı, tekrar alıntı yapmaya başladı hemen.

İşte senin ''patlaman'' sadece 1 bölüme bakar. Benim böyle Oda'ya ağır sallayan mesajlarımı göremezsin, senin gibi Mihawk kötü gösterildi veya iyi gösterildi diye inkarlara girip Oda'ya sallamam yani.

Sadece 2 bölüm sonra Mihawk güzellemesi yaparsın. :) 2 bölüm sonra da tekrar Oda'ya sallamaya başlarsın. Sabittir, sen böylesin yani yapacak bir şey yok.

Bak yine yazıyorum, YC1 Zoro veya YC1 Shiryu bu adamın ağzının ortasına tokadı yerleştirecek, sonra tekrar gidip Oda şöyle Oda böyle diye ağlama, ondan sonra benden alıntı yapamazsın gerçi şimdiden söyleyeyim yani. :good:
Neyi ıspatladın şimdi onu anlamadım. Mihawk varken Buggy'nin imparator olması benim için hoş bir durum değildi, bunu belirttim. Bir bölüm sonra da ortada bir yanlışlık olduğu belirtildi mangada.

Shiryu hayal, Zoro'nun ise bir gelecekte Mihawk'ı alt etmesi onu zayıf yapmaz. Bunu da zamanla anlarsın.

Ben de misal Judge olayında patladım adama amirale yakındır dedim. Ama aksi çıkınca hâlâ diretmedim boş boş siz görürsünüz ilerde diye. İlerde görürsünüz diyor o zaman gelince de 50 kere patlamış hâlâ ileride görürsünüz diyor ulan seri bitecek zaten. Oda Sbs'de yonko Shanks kılıç ustası diyor Mihawk da yanında hâlâ yok şöyle böyle ossuruktan hikayeler yazmıyorum senelerdir.
Judge olayında ben de patladım. Bu serinin yazarı Oda olduktan sonra herkes her konuda patlayabilir. Dediğin gibi bunda bir sorun yok. Sorun inatlaşma derecesine varan takıntılı ve saplantılı bakış açısında.

Ama biz Judge falan neyse de bunlar öyle böyle patlamadı lan assdffss. Yılların patlaması muahahha :oleyo::hhh:

Ya hadi ben bu kafayı ceza yüzünden yaşayacağım bu adamların normal hali bu ben buna yanıyorum :hhh:
Valla kusura bakma da Cross Guild duyurulduğu zaman burası yangın yeri olmuştu. Mihawk’ın ne çaycılığı kalmıştı ne de paspasçılığı. Ben o zaman da büyük konuşmamak gerektiğini söylemiştim. Nitekim haklı çıktım da.

Şimdi Mihawk fanları ne kadar makara geçse yeridir.

Valla kusura bakma da Cross Guild duyurulduğu zaman burası yangın yeri olmuştu. Mihawk’ın ne çaycılığı kalmıştı ne de paspasçılığı. Ben o zaman da büyük konuşmamak gerektiğini söylemiştim. Nitekim haklı çıktım da.

Şimdi Mihawk fanları ne kadar makara geçse yeridir.
Yav o yazanların çoğu makarasına yazıyor kimse inanarak söylemiyor amaç eğlenmekti :oops: Kim inanarak buggynin altına emrine girebileceğini düşünür mihawkın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık