Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sayayım...

-Buggy'nin Roger'ın tayfasinin bir üyesi olarak görülmesi, aynı zamanda Shanks ile kardeş gibi görünmesi. Bu iki sebep Buggy'i çok güçlü gösteriyor OP evreninde.

-Diger tarafta Crocodile ve Mihawk ile bir oluşum içine girmesi.

Temelde bu iki sebep detayına girildiğinde bu iki sebebin içinde ki cok farklı sebepler Buggy'i Yonkou olarak görülmesini sağlamış + olarak Oda trollüğü de var.

Olayın gerçek sebebi bu, sizin "Mihawk'in gücü sayesinde olmuşlar" yorumunuz işin Oda gibi trollüğüne gitmek sadece. Öyle olsa zaten bu dümdüz söylenirdi, fakat daha farklı şekilde söyleniyor.

İlk sayfada attığın karakter sahtekardı ya hani...
Alabasta'da olayları denizciler örttü. Luffy'nin Croc'u evire çevire dövdüğünden haberi vardı yani.

Sonra Buggy schi oldu ve ayrıldı. Sonra eski 3 schi birleşti yonkou oldu (!).

Ee Luffy 2 shici yendi zamanında. (Croc-Moria) Law ile de ittifak kurduğunda niye yonkou ilan edilmedi Kaido'yu yenene kadar. Bir de arkasında o kadar adam varken. Senin dediğin gibi eşitlik var mıymış?

Sayayım...

-Buggy'nin Roger'ın tayfasinin bir üyesi olarak görülmesi, aynı zamanda Shanks ile kardeş gibi görünmesi. Bu iki sebep Buggy'i çok güçlü gösteriyor OP evreninde.

-Diger tarafta Crocodile ve Mihawk ile bir oluşum içine girmesi.

Temelde bu iki sebep detayına girildiğinde bu iki sebebin içinde ki cok farklı sebepler Buggy'i Yonkou olarak görülmesini sağlamış + olarak Oda trollüğü de var.

Olayın gerçek sebebi bu, sizin "Mihawk'in gücü sayesinde olmuşlar" yorumunuz işin Oda gibi trollüğüne gitmek sadece. Öyle olsa zaten bu dümdüz söylenirdi, fakat daha farklı şekilde söyleniyor.

İlk sayfada attığın karakter sahtekardı ya hani...
1 numara 2 numaraya tek atıyor. Bunu anlatmak istemiştim ben :D Mihawk ın gelemeyeceği seviye yani...

Merak etme sana Mihawk avatarı yaptığımızda daha fazla güleceksin :ehe:
Senin Crocodile avatarını hazırladım bu arada sen bekle. :D

Hadi hadi bizi karıştırma şimdi. Biraz gurur duyup mutlu ol Mihawk ile eşit gibi çizildiği için. :oleyo:
Mihawk'in neyiyle gurur duyalım la? Okama kesmesiyle mi babun beslemesiyle mi? :hhh:

Sen içten içe harap olmayı geç, bölüm yorumlarında yakınıyordun. Şimdi yine hikayeye başladın... :D

Alabasta'da olayları denizciler örttü. Luffy'nin Croc'u evire çevire dövdüğünden haberi vardı yani.

Sonra Buggy schi oldu ve ayrıldı. Sonra eski 3 schi birleşti yonkou oldu (!).

Ee Luffy 2 shici yendi zamanında. (Croc-Moria) Law ile de ittifak kurduğunda niye yonkou ilan edilmedi Kaido'yu yenene kadar. Senin dediğin gibi eşitlik var mıymış?
Luffy Mihawk'in rakibi de bizim mi haberimiz yok? Yine işine geldiği gibi yorumluyorsun bir şeyleri. :D

Buggy olayı trollük de hani peki Crocodile? Şuan tamamen bahane arayıp olaya kılıf uydurmaya çalışıyorsun. :D

MF'den buralara kadar geldi bak hikayeciliğiniz, orada da yazıyordunuz bu hikayeleri. "MF'yi kaale almaya gerek yok" dediniz bunca zaman şimdi de bu olay. Ne olacak sizin bu haliniz? :D
1 numara 2 numaraya tek atıyor. Bunu anlatmak istemiştim ben :D Mihawk ın gelemeyeceği seviye yani...
Tek yiyen karakter Mihawk'a benziyor ya, bende heralde o örneği veriyorsun sandım... :ehe:

Bir süre dediğin 1 saniyenin altında falan mıydı neydi ya:ehe: Ama zoro durdurdu saldırıyı dedikten sonra bir süre durdurduya evrilmen yine bir gelişme göstergesidir.Maskeni tak yorumlarken ağladığınız biliyoruz gerçi komple çıkartsanız daha iyi olur sevgili mifakçılar :ehe:
Sizin kronometrenizden tutun cetvelinize kadar her şey işinize geldiği gibi çalışıyor. Bir saniyeymiş. Ordaki diyaloglara ve tepkilere bak bakalım bir saniye mi yapıyor ? Kime ne anlatıyorsun hey gidi Heyyy.

Sizin kronometrenizden tutun cetvelinize kadar her şey işinize geldiği gibi çalışıyor. Bir saniyeymiş. Ordaki diyaloglara ve tepkilere bak bakalım bir saniye mi yapıyor ? Kime ne anlatıyorsun hey gidi Heyyy.
Aynen kardeşim aynen yeri geldiğinde adam diyalogları anlatabilmek için 1 saniyede olan biteni 2-3 sayfada anlatması gerektiğini idrak ettiğinizde gelir yazarsınız.Zoro hasar aldıktan sonra çatıda geçen savaşın süre mangalardaki sohbetlere eklendiğinde kaç sayı yapıyor kaç hafta oluyor onlarıda ona göre hesaplıyorsunuzdur siz ahahshdhhdjdkfk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık