Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk>Shanks diyen arkadaşlar bir cevap versin yav, ne düşündüklerini merak ediyorum. Meyvesiz Teach>Shanks olarak görüyorlar mı?

Mesela buradaki halı yonko değil mi?

Burda adam resmen shanksa giydiriyor.Bu adamın o zaman diliminde bile amiral aşşağı olma ihtimali yok .
Burdaki hali yonkou ama ne zamandan beri savaşıp savaşmadıklarını bilmiyoruz eğer dedigin gibi kol kaybetmeden önce savaşıyorlarsa bu Mihawk'ın Yonkou olmayan Shanks ile kapıştığı sonucuna çıkıyor, bilmiyorum ben reaksiyonlardan güç çıkarımı yapmayı kabul etmiyorum Sasaki ve Jack olayından sonra, en azından Op içinde birine diklenmek çok bir şey ifade etmiyor benim için ha her şeyden bağımsız seri sonu Zoro ile savaşacağı için Mihawk'ın yonkou seviyesi olması çok absürt degil eger ki " en güçlü kılıç ustası " ünvanı sadece ünvandan ibaret degilse bu durumda Shanks'ten de güçlü oluyor

Karasakal'la cross guild arasında bi savaş olsa karasakal'la savaşan mihawk olur ne buggy nede croco. Buggy zaten topuklar nasıl yonkou ama :D

Cross guild işinde ters köşe bir şey çıkacak. Zoro bile Mihawkın durumuna ihtimal vermemiş.

Buggyi de ne olduğunu biliyoruz.

Bu işte başka bir iş var.

Olmasa bile Mihawkın olduğu yer büyük güç kazanmış oluyor.

Arkadaşlar yanlış hatırlıyorsam düzeltin.Mihawk , Shanksın kolunu kaybetmesinden önce shanksa rakip.Sonrasinda aralarındaki ilişki dostça devam ediyor. Yani Mihawk > Shanks?
Dostum Mihawk hedefine ulaşmış bir insan. Adamın KK olma gibi derdi yok. Tayfa kurmamış, rahatına düşkün. Ama Shanks hala hedefine ulaşmamış. Mihawk'ın ünvanını takan kimse yokken, Shanks'ın karşısında çok güçlü rakipler var. Yani eskiden eşit olsalar bile yıllar içinde bu eşitlik bozulmuştur. Mesela 10 yıl önceki Ben Beckman ile şimdiki Ben Beckman aynı güçte midir? Mihawk'ın oturduğu yerden Shanks ile aynı güç de kalması seri açısından saçmalıktır. Mihawk fanları her şeye " Mihawk istese yapar" diyor. Ama ne hikmetse Mihawk hiçbir şey yapmadan Shanks'tan güçlü oluyor.

Dostum Mihawk hedefine ulaşmış bir insan. Adamın KK olma gibi derdi yok. Tayfa kurmamış, rahatına düşkün. Ama Shanks hala hedefine ulaşmamış. Mihawk'ın ünvanını takan kimse yokken, Shanks'ın karşısında çok güçlü rakipler var. Yani eskiden eşit olsalar bile yıllar içinde bu eşitlik bozulmuştur. Mesela 10 yıl önceki Ben Beckman ile şimdiki Ben Beckman aynı güçte midir? Mihawk'ın oturduğu yerden Shanks ile aynı güç de kalması seri açısından saçmalıktır. Mihawk fanları her şeye " Mihawk istese yapar" diyor. Ama ne hikmetse Mihawk hiçbir şey yapmadan Shanks'tan güçlü oluyor.
Haklısın.Zaman dilimlerinde güç farkları vardır elbet.Ama her senaryoda Mihawkin amiral aşşağısı çıkmasının imkanı yok.Yoksa Shanks şuan güçlüdür bir şey diyemem gayet doğal bir sey.İlginç olan aradaki farkı ne kadar açtığı olur aslında yada açamadığı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık