Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Mihawk fanlarına hastayım ortada elle tutulur bir güç gösterisi yok onca negatif durum var ama hala yonkou seviyesi üstü amiral seviyesi üstü kk seviyesi görüyorlar çıldırıyorum yeminle 😂 abi dediniz yonkou ile vs atıyordu patladı shanks o zaman yonkou değilmiş, mf de yonkou görmediği belli ki wb yi görünce arada ki farkı görmek istiyor saldırı yapıyor bir halta yaramıyor yetmiyor vista ile vs atıyor geçemiyor, schiligi elinden alınınca yanında ki kıza git seni koruyamam diyor söz de kk seviyesi adam 😂 ama daha komiği bizim kk seviyesi adami yakalamaya denizci gönderiyorlar amiral yok koramiral görünmüyor savaş gemisi yollamışlar 3 5 tane o kadar 😂😂 bu adam yonkou seviyesi olsa mantıken tarafsızca düşünün ya kizaru gider avlamaya ya fujitora ama kimse gitmiyor hala savunuyorsunuz. Hani karakterin birşeyi duysak yukarıda ki arkadaşın dediği gibi bizim tayfa onca adaya gitti adamin ne adi va ne efsanesi adamı bir tek zoro takıyor o kadar. Anlayacağınız en balon karakter mihawkdir net.

Kizaru gelsin istiyorsan kutsal döveceksin. Güçle alakası yok.
Ne alaka 😂 sen aşamalarının kaybedeceğini bile bile asker yollar mısın savaşa? Ben denizci filo amirali olucam yonkou yakalamaya adam yollucam ama başlarında amiral olmayacak o zaman ya ben çok aptal bir filo amiraliyim ya da yonkou seviyesi = 3 - 5 savaş gemisinde bulunan toplam denizci askeri 😂😂😂

Yc1 olarak geçmeyecek. Zoro şuan zaten yc1. Luffyler kk olduğunda, kk sağ kolu olarak geçecek.

Zoro, yaşlı hasta Wb ile kapışabilecek, seri sonu Zoro ise Shanks'ı yenebilecek güçte olacak. Seri sonu Luffy için yaşlı Wb, Shanks gibi isimler kıyas edilmeyecek(şuan zaten Shanks ve yaşlı Wb seviyesinde Luffy), Im, Roger, Xebec gibi isimler kıyas edilecek. Hal böyle olunca Zoro Shanks, yaşlı Wb seviyelerine gelebilir.

Mihawk KK'lık seviyesinden(zirve korsanlık seviyesi) sonra Deikuluk seviyesi olduğunu söylüyor. Yani en güçlü korsandan sonraki korsan, deiku diyor. Bu ünvanı kklık ile kıyaslıyor. Kklıkla kıyaslanan kaç ünvan gördün? Wb bile dega ünvanıyla rogerin ünvanını geçemedi.

Jozu, meyvesiyle durduruyor adamın "slashı"nı. Ona bakarsan Zoro da iki yonkonun saldırısını durduruyor, o sıralar yc1 olmayan zoro. O zaman Zoro > Kaido ve Big Mom mı diyeceğiz? Saldırı durdurdunmu direk karşındaki rakipten güçlü oluyorsun diye bir şey yok. Bkz; Zoro ve Kuma hadisesi, Zoro ve İki Yonko, Buggy ve Mihawk, Jozu ve Mihawk, Marco'nun durdurduğu bütün amiral saldırıları vs.

Shanks'ın h. Hakisini gördük ama Mihawk'tan haki bazlı bir şey görmedik, adam sadece MFde gözüktü. O savaşta kimseden doğru dürüst hakili bir saldırı görmedik. Ayrıca o bölümde Shanks bütün hakisini saldığı söyleniyor, Mihawk buna benzer bir şey gösteremezdi MF zamanları(cünkü haki muhabbeti oturmamıştı). İleride Mihawk'ın tam seviyesi gösterileceği zaman Zoro(adamda h. Haki var ve yağmur gibi yağdırıyor) ve Mihawk'ın haki çarpışmalarını gördüğümüzde Mihawk ve Zoro'ya Yonko benzeşmeleri yapılacaktır.
Bunun sebebini söyledim, sen kendince bildiğini söylüyorsun, okumayacaksan alıntı yapmana gerek yoktu. Oda'nın bizzat açıklaması var, istersen paylaşayım? One Piece'i Luffy bulduğunda seri bitecek çünkü serinin en çok merak edilen şeyi bu diyor. Yani Zoro, o zamana kadar Mihawk'ı bir şekilde, ya birebir veya birisi Mihawk'ı yener, YC1 Zoro'da Mihawk'ı yeneni yener ve en iyi kılıçustası olur.

Mihawk KK seviyesinden sonra en iyi kılıçustalığı seviyesi mi var demiş?

Bu nereden çıktı? Luffy'ye hedefin ne diyince KK diyor Luffy, Mihawk'ta bu beni geçmeye çalışmaktan bile daha zor diyor açık açık. Yani:
Roger seviyesi > Mihawk'ı geçen seviye > Mihawk.

Mihawk'ı geçsen bile KK seviyesine ulaşmaya yetmez demiş adam daha ne desin.

Ayrıca Beyazsakal ile arasındaki güç farkını kabul edip, görmek için saldırı yapıyor.

Meyve bahanesi yapacaksan o zaman Mihawk'ta özel isimli kılıç kullanmasın derim bende, Mihawk'ın kullandığı kılıç özel isimli kılıçlardan birisi, Enma nasıl güç seviyesi arttırıyorsa, Mihawk'ın özel kılıcı olmasa o kadar güçlü olamaz. Jozu için meyve bahane edemezsin. Mihawk'ta Haki kullanıyor, Jozu'da Haki kullanıyor ama aynı etki yok, Jozu'ya üstün gelemiyor.

Zoro, Kaido ile Big mom saldırısını durduruyor demişsin. İkisi aynı şey mi? Jozu hiçbir hasar almadan saldırıyı tamamen ortadan yok ediyor, ufacık bir hasar, burun kanaması bile yok, Jozu, Shanks'ın Amiral terlettiği gibi terlemedi bile. Bu sebepten Mihawk saldırmaktan vazgeçiyor, bir daha saldırsa Jozu bir daha rahatça durdurur çünkü. Zoro ise sadece birkaç saniyeliğine saldırıyı geciktiriyor, durdurmuyor, ve saldırı yine kaldığı yerden devam etmeden önce diğerleri kaçabiliyor. Jozu'nun kaçtığını gördün mü sen? Peki Zoro, diğerleri kaçsın diye birkaç saniyeliğine saldırıyı geciktirdi diye kaç kemiği kırıldı, ne kadar hasar aldı ve ağzından burnundan kanlar geldi ve sonra saldırı kaldığı yerden devam etti? Bu şekilde bir kıyas son derece alakasız olmuş.

Shanks Kral Haki kullanarak WB'ye karşı göğü ikiye yardığı sonradan ortaya çıktı, ilk zamanlar bunun Haki'den olup olmadığı bilinmiyordu, hatta zırh Haki bile olabilir deniyordu. Sonradan Kaido ile Big mom, Roger ile WB çarpışmasından gördük, Shanks'ta göğü yarabilen üst düzey Kral Haki kullanıcısıymış. Yamato'nun dediğine göre Kral Haki kullanan herkes yapamaz, yapsa Yamato ile Kaido çarpıştığından ortaya bu çıkardı, ama çıkmadı. Shanks MF öncesi bile saldırılarında Kral Haki kullanıyor, yani o zamanlar Haki yoktu falan demen de asılsız bir iddia.

Ben belki Wano'da bundan bahsederler dedim o bile olmadı, kaldı ki herkes bilir ben Mihawk'ı asla Shanks, Beyazsakal, Kaido seviyesinde görmem. Hatta Ryuma bundan güçlüdür diyince çok laf yaptılar zamanında şimdi herkes gördü Ryuma'nın boş olmadığını.

Zoro'nun YC1 olarak bu adamı geçeceğini biliyoruz, böyle bir durumda Zoro'nun bile Yonko olarak kabul edilen seviye, Shanks, Beyazsakal vesaire olması zor gözükürken tabii ki Zoro'dan güçsüz Mihawk'ın o seviye de olması çok zor ihtimal. Kaldı ki Mihawk kendisi Roger'ın seviyesinin kendi seviyesini geçsen bile erişemeyeceğin bir seviye olduğunu söylüyor, ve Beyazsakal ile arasındaki farkı kabul edip, farkı görmek için saldırı yaptığını biliyoruz. O saldırı YC2 Jozu tarafından kolayca durduruluyor, Shanks ise bir Amirali kaç metre uzaktan Kral Haki ile terletiyor. Jozu bile Shanks'ın Amirali terlettiği gibi terlemedi Mihawk'ın Beyazsakal için yolladığı vuruşu durdururken.
Birde bu Wano mevzusu var, onu yazmayı unutmuşum. Herifi Wano'da bile takan olmadı.
MF Mihawk içler acısı zaten. Sırf Zoro'nun hedefi diye bu kadar gündem oluyor, yoksa King gibi 2 günde unutulacak çapta bir karakter.
Eğer Zoro Mihawk'tan önce amiral alırsa, o zaman seviyesi gayet iyi çıkar. Yok amiral almaz da direk Mihawk'a geçerse senin dediğin gibi olur. Kid ve Law tayfaya dahil olduktan sonra da Zoro'nun amiral alacağından şüpheliyim açıkcası.
Zaten Mihawk'ın seviyesi de o kadar önemli bir mevzu değil, adamın ne bir amacı ne de hikayeye bir etkisi var. Luffy'nin rakibi olsa bir ihtimal verirdim ama Zoro'nun rakibi hikayeye ne katacak? Zoro bir ashura vurup gönderecek bunu. Zoro dışında başka kimseyle de aksiyona girmez büyük ihtimal. Millet bu adamın seviyesini boşa tartışıyor, 1055 bölümdür hiçbir vasfı olmayan karakter KK seviye çıksa ne olacak? Retcon yesede kurtarmaz artık. :bilmem:

Ne alaka 😂 sen aşamalarının kaybedeceğini bile bile asker yollar mısın savaşa? Ben denizci filo amirali olucam yonkou yakalamaya adam yollucam ama başlarında amiral olmayacak o zaman ya ben çok aptal bir filo amiraliyim ya da yonkou seviyesi = 3 - 5 savaş gemisinde bulunan toplam denizci askeri 😂😂😂
Mihawk'ı yakalamaya yeterli güç gönderdiler diyorsun. Peki yakalamayı başardılar mı sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık