Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ara sonrası Mihawk'ı Amiral yapmak lazımdı. Ödül avcısı olarak dolaşsa serinin kalitesi artardı. Böyle bir senaryoda Amiral olması normal karşılanırdı. Ama geldiğimiz noktada bu adama korsanlık hiç uymuyor.

Ara sonrası Mihawk'ı Amiral yapmak lazımdı. Ödül avcısı olarak dolaşsa serinin kalitesi artardı. Böyle bir senaryoda Amiral olması normal karşılanırdı. Ama geldiğimiz noktada bu adama korsanlık hiç uymuyor.
Bu serideki ödüller instagram takipçi sayısı gibi bir şey maksat sidik yarıştırmak. O ödüllere çökecek ne biri var ne bir oluşum anasını satayım

Bu serideki ödüller instagram takipçi sayısı gibi bir şey maksat sidik yarıştırmak. O ödüllere çökecek ne biri var ne bir oluşum anasını satayım
Ödüller korsanların iştahını artırıyor bir de. WG ve Denizcilerin en saçma hareketlerinden bir bunlara ödül vermek. Denizcilerin korsan yakalayıp ödül aldığını sanmıyorum. Serinin son ödül avcısı 20 yıl önceki Zoro ve 2 arkadaşıydı sanırım.

Beni duydun mu diye yalakalık yapmaya çalışıyor Vista.Aradaki uçurumu vs değil bu laf gösteriyor.Mihawk gönlünü yaptı işte burada onunla oynayarak.Aramaki kızıl saç tayfasından korkarken Mihawk bu tayfaya kayıkla gelerek tayfanın adamlarını korkuttu.Shanks’in Wb tayfasına gelip Wb muhattap alması gibi giriş yaptı.Bu adama amiral demek Mihawk’ı aşağılamakmış meğerse.Wb-Shanks arasındaki fark neyse Shanks-Mihawk arasındaki farkta o olsa gerek.Şimdi daha iyi anlıyorum @Densetsu no Samurai sakalı yok diye sözünü dinlememişiz.:ehe::ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık