Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanılırsan ne mi olacak....

Herkes toplanacak birisi minareyi öbürü yanları diğeri parkeleri herkes biraraya gelip senden kumdan kale yapacak. :ehe::oleyo2:
Yav gelsin o günler de biz yanılgımızı kabul etmesini biliriz merak etme. Kendin ile mi karıştırıyorsun beni? :D
Mihawk-Shanks eşit resmedilsin ben sonuna kadar haksızlığımı kabul edicem burada. Fakat aksi durumda neler olacka sen düşün... :D

Amiral üstü adamda kendini Shichubukai yapmaz be. Bu düpedüz vizyonsuzluk olurdu :D
Şiçibukay olmak amiral ya da yonko gibi "net" bir seviye biçmiyor. Aslına bakarsan bu amirallik ve yankoluk da "net" bir seviye biçmiyor Big Mom ve Kaido'dan sonra. Oda tam bir hype killer Mihowk ne seviyede çıkar bir fikrim yok ancak şiçibukay oldu diye amiral aşağısıdır demek saçma. Kaldı ki Yonkolarla dövüşebilecek güçler arasnda şiçibukayler de gösteriliyor.

Zoro'nun en büyük hedefi. Shiryu gibi çapsızlar falan da kesemez. Zoro şuan bile Mihawk'a uzak olduğu açıkken, Sağ Kol seviyesinin çok üstünde olduğu belli. Sağ kol seviyesinin üstünde olmak en üst klasman karakter demek. Nokta. Amiral, Yonko orasına bakıcaz

Yav gelsin o günler de biz yanılgımızı kabul etmesini biliriz merak etme. Kendin ile mi karıştırıyorsun beni? :D
Mihawk-Shanks eşit resmedilsin ben sonuna kadar haksızlığımı kabul edicem burada. Fakat aksi durumda neler olacka sen düşün... :D
Mihawk=Shanks çıkmazsa mı bir tek yanılıyorsun.

Sen Mihawk'a bırak Shanks'ı sağ kolu bile çok görüyorsun.

O yüzden senle uğrasıyoz zaten xd

Şu adamı istediğiniz seviyede düşünün ama Kaido'yu yener falan demeyin be kardeşim. Harbiden olmuyor bak. :S Okuma zevkim kaçtı resmen.

Mihawk=Shanks çıkmazsa mı bir tek yanılıyorsun.

Sen Mihawk'a bırak Shanks'ı sağ kolu bile çok görüyorsun.

O yüzden senle uğrasıyoz zaten xd
Yahu Zoro'nun şuan yaptığı şey ortada ve bu adam ''YC1 yenecek'' bu arc'dan sonra ne olacak? Nereye gidilecek? Eski Shichilerin durumu ne olacak belli değil ama şimdiden geliyor yorumlar. Neyse yarışı izliyorum şuan çok ters zamana geldi tartışma, gelirim sonra. :D

Yahu Zoro'nun şuan yaptığı şey ortada ve bu adam ''YC1 yenecek'' bu arc'dan sonra ne olacak? Nereye gidilecek? Eski Shichilerin durumu ne olacak belli değil ama şimdiden geliyor yorumlar. Neyse yarışı izliyorum şuan çok ters zamana geldi tartışma, gelirim sonra. :D
Zaten ne tartışcazki bitti argümanlar başa dönüyoruz,ben sadece sana senin düşünceni hatırlattım xd.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık