Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece ünvanı için bile yonkou denir. Kılıçın bu kadar önemli olduğu seride en iyi kılıç ustası yonkouda olamıyorsa bu şaçmalıktır.
Yonkou adasına gittiğinde bile yonkoudan aldığı cevap karnım ağrıyor.
Güçlerinden yola çıkarsakta İleri kral hakisi, kara kılıç (ki seride sadece ryumada var) ve Hakuba formu ile serinin zirve isimleri arasına rahat girer.

Luffy ''ana karakter'' Mihawk bu mertebeye yükseldi de benim haberim yok heralde...

Hem de Luffy'i 3 kere öldürdüğünü ve Luffy'nin nasıl kurtulduğunu anlatmak istemiyorum şimdi...

Roger ve WB'yi ayırıyorum bu noktada zaten. İkisi ''İki Kral'' olarak çizilmiş mangaka tarafından. Fakat diğerlerine baktığında WB hakkında söyledikleri sözler bile üstün olduğunu gösterir nitelikte. Öyle ki yaşlı, eski seviyesine nazaran doğru düzgün haki kullanamayan bir WB'nin MF de nasıl savaştığını da gördük...

Mihawk rüyası görmekten kafan gitmiş senin, neyse daha fazla boş muhabbete gerek yok. Yoksa kötü konuşmaya başlayacağım şu üslup sonrası...

Croco WB'yi de alırdı, Luffy engellemeseydi. :d

Luffy ''ana karakter'' Mihawk bu mertebeye yükseldi de benim haberim yok heralde...

Hem de Luffy'i 3 kere öldürdüğünü ve Luffy'nin nasıl kurtulduğunu anlatmak istemiyorum şimdi...

Roger ve WB'yi ayırıyorum bu noktada zaten. İkisi ''İki Kral'' olarak çizilmiş mangaka tarafından. Fakat diğerlerine baktığında WB hakkında söyledikleri sözler bile üstün olduğunu gösterir nitelikte. Öyle ki yaşlı, eski seviyesine nazaran doğru düzgün haki kullanamayan bir WB'nin MF de nasıl savaştığını da gördük...

Mihawk rüyası görmekten kafan gitmiş senin, neyse daha fazla boş muhabbete gerek yok. Yoksa kötü konuşmaya başlayacağım şu üslup sonrası...
Hacım iki kral dedi de diğer yonkoular arasında ciddi güç farkı olduğuna dair elimizde çok net bir şey yok. Bayağı kendi yorumun bu. Hatta Bütün Oden flashbacki ve onunla beraber gelen fetih muhabbetinin gerçek anlamı ile beraber Roger'ın diğer yonkoular ile arasında çok ciddi güç farkları olduğu kanısı da bayağı zayıflamıştı zaten.

Şimdi Kaido çatıdaki dövüşte saldırılara kral haki ekleyen insan sayısı çok nadirdir tarzından bişey söylüyor.
Zoro o nadir tiplerin arasına girdi.Yaptığını bildiğimiz tipler de Luffy,Kaido,Mama,Wb,Roger falan
Şimdi bu sınıfa girmiş bi adamın en büyük rakibi Mihawk'sa,demek ki bu adam da buraları yalamış yutmuş
Bütün bu sebepleri göz önüne aldığımızda Mihawk KK üstü.Okuduğunuz için tşkkrlr .s

Hacım iki kral dedi de diğer yonkoular arasında ciddi güç farkı olduğuna dair elimizde çok net bir şey yok. Bayağı kendi yorumun bu. Hatta Bütün Oden flashbacki ve onunla beraber gelen fetih muhabbetinin gerçek anlamı ile beraber Roger'ın diğer yonkoular ile arasında çok ciddi güç farkları olduğu kanısı da bayağı zayıflamıştı zaten.
En güçlü yaratık denilen Kaido WB için ''Nasıl öldün?'' falan diyor. BM hala güç toplamaya çalışıyordu WB için öncesinde.
Yaşlı hali bile Akainu'yu ne hale getiriyordu tabi büyük yaralarda aldı ama gömdü geçti bildiğin yine de. Şuan Akainu'yu denk tutanlar ve üstün görenler var Yonkoulardan.
Bu WB ve Roger'ın genç hali olsa ne olurdu acaba bir düşünmek lazım. Tamam kendi yorumum olsun bu da...

Zoro'nun son rakibi olursa Yonkou seviye olur. Yok önce işlenirse zor görür o seviyeleri.
BB bütün Yonkou'ları aşacak ve son Boss olacak ( Shounen mantığı) . Shiryu da en güçlü Sağ Kol olur. Yani Zoro Shiryu'yu yenip ordan Mihawk'a giderse Mihawk fanı arkadaşlar haklı çıkar.

Yine de " Mihawk-Shiryu" teorisi doğru çıkacak bence. Oda BB-Ace tarzı bir dövüşle harcayacak Mhawk'ı.
Shiryu'nun görünmezlik meyvesini Mihawk'ın gözlem hakisi kötü olduğu için yediğini düşünüyorum. Zayıf yerinden vuracak zaten tayfa olarak sinsi oldukları için şaşırtıcı olmaz. 2 yıllık arada Zoro-Mihawk ilişkisi gösterilmedi. Belki de aralarında güçlü bir hoca-öğrenci bağı oluştu. Oda Mihawk'ın seride ki konumunu değiştirmiş olabilir. Yani kısacası sona kalırsa çok başka seviye çıkar Mihawk.

Zoro'nun son rakibi olursa Yonkou seviye olur. Yok önce işlenirse zor görür o seviyeleri.
BB bütün Yonkou'ları aşacak ve son Boss olacak ( Shounen mantığı) . Shiryu da en güçlü Sağ Kol olur. Yani Zoro Shiryu'yu yenip ordan Mihawk'a giderse Mihawk fanı arkadaşlar haklı çıkar.

Yine de " Mihawk-Shiryu" teorisi doğru çıkacak bence. Oda BB-Ace tarzı bir dövüşle harcayacak Mhawk'ı.
Shiryu'nun görünmezlik meyvesini Mihawk'ın gözlem hakisi kötü olduğu için yediğini düşünüyorum. Zayıf yerinde ven vuracak zaten tayfa olarak sinsi oldukları için şaşırtıcı olmaz. 2 yıllık arada Zoro-Mihawk ilişkisi gösterilmedi. Belki de aralarında güçlü bir hoca-öğrenci bağı oluştu. Oda Mihawk'ın seride ki konumunu değiştirmiş olabilir. Yani kısacası sona kalırsa çok başka seviye çıkar Mihawk.
Mihawk bugün Buggy'ye bile yenilse seviyesi değişmez. Baştan beri seviyesi belli.

Mihawk'ın gözlemi kötü demek talihsiz bir yorumlama olmuş.

Şimdi Kaido çatıdaki dövüşte saldırılara kral haki ekleyen insan sayısı çok nadirdir tarzından bişey söylüyor.
Zoro o nadir tiplerin arasına girdi.Yaptığını bildiğimiz tipler de Luffy,Kaido,Mama,Wb,Roger falan
Şimdi bu sınıfa girmiş bi adamın en büyük rakibi Mihawk'sa,demek ki bu adam da buraları yalamış yutmuş
Bütün bu sebepleri göz önüne aldığımızda Mihawk KK üstü.Okuduğunuz için tşkkrlr .s
Yorumun iyi ama özellikle karaladığım kısmı tuttum gayet mantıklı :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 43)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık