Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence kötü olan bir yanı yok. Çünkü aynı durum değil. Zoro seri başından beri bu adamı yenmek istiyor. Yakında sağ kol indirecek ve Mihawk'ın gösterdiklerine yakın bile değil henüz. Saka'nın Luffy için hedef olması ise intikam amaçlı. Onun gücünü aşmak istemiyor çünkü. Ya da Saka'yı geçmek ya da ondan güçlü olmak için uğraşmıyor da. Çok farklı olaylar oldukları çok açık. Zoro Mihawk'ı güç olarak geçmek isterken Saka Luffy için intikam alınması gereken kişi. Ayrıca kullandığımız "Hedef" kelimeleri arasında da fark var. Ben ulaşmak istediği, geçmek istediği kişi olarak kullanmışım. Seninkinde ise şöyle bir anlam var "Hedef belirlendi!".
Eyvallah.

Yine de bu Mihawk'ı amiralden güçlü yapma zorunluluğu yaratmıyor. Ki bana göre Saka'nın falan İmparatorlardan çok aşağı kalır yanı yoktur.

Eyvallah.

Yine de bu Mihawk'ı amiralden güçlü yapma zorunluluğu yaratmıyor. Ki bana göre Saka'nın falan İmparatorlardan çok aşağı kalır yanı yoktur.
E amiraller bence sağ kollardan 1000 gömlek üstün adamlar değil. Sağ kollarla arasındaki fark açık olan Mihawk daha güçlü olmalı bence ama olmayabilir de. Sonuçta her amiral aynı değil. Ben de Sakazuki'nin yonkolara kafa tutabileceğini düşünüyorum (Kazanma ihtimali var mı emin değilim :D).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık