Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciddi diyorum Kaidouyu alabilir. Yani Zoro kinlar falan derken mihawk daha sağlam hasar bırakır. Boydan boya keser geçer

Şu iki aptalı gördükten sonra diyorum ki karşılarına hangi amirali çıkarsan baya baya savaşır bunlarla. Sonunda kaybedebilir, en nihayetinde iki imparatorun savaşından da bir galip çıkar, bu durum kaybedenin o kulvarda olmadığını göstermez. Diyeceğim amiral yonkou arasında belirgin bir seviye farkı olmadığını düşünüyorum artık.

Eskiden derdim, Sabo'yu imparator karşısında hayal edebiliyor musunuz?! Fuji üzerinden imparatora yürür, imparatorların daha güçlü olduğunu savunurdum ama öyle değilmiş. Sabo'yu Wano'ya getir, baya şekil yapar bunlara, arada çok bi fark olacağını düşünmüyorum.
Kurgu şu an yonko aleyhine işliyor, çünkü adamların bu arc düşmeleri gerekiyor. Luffy tekleyen Kaido ile Kinemon tekleyemeyen Kaido aynı kişi değil. Senaryo gerektirirse Sabo şekil yapar, gerektirmezse tek yer. Yarın öbür gün bizim tayfanın amiral tuttuğunu da görürüz diye düşünüyorum.

Bazen tersini söylesem de yonko-amiral arasında büyüüüük bir uçurum olduğunu düşünmüyorum bu arada. Fakat en güçsüz yonko, en güçlü amirali ölüm-kalım savaşına girmeye gerek duymadan yener.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık