Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Okuyorum,Oda'nın amacını nereden biliyorsun? Mangakanın çizdiği sahneyi çizmedi say demişsin nasıl bir fanlıktır kelimeler kifayetsiz.
Yaaa ????????? fanlikla ne alakasi var soylediklerimin elinde bilgi yok diyorum bilgiiii mihawk superdir demiyorum sana bilgin olsun mihawk ciksin sahneye sonra yap incelemeni diyorum dofta jozuyu durdurdu o zaman jozudan iyi mi oluyor simdi ????? Mangaka cizdi diye guc dengesi var mi oluyor ayrica? Biraz bilip konusun ya hicbise bilmiyorsunuz ama masallah sanki gecen arc mihawkla olay yasanmis gibi anlatiyorsunuz sonrada o balon bu balon ulan adam sana butun ozelligini tabiki gostermicek tabiki ucundan ucundan gosterecek niye gostersin ki o zaman sonraya saklamanin ne manasi kaliyor hayir yani bunun bile farkina varamayip butun karakterlere balon diyorsunuz

Bu elemanlar 2 yıldan sonra gösterildi yalnız ben ,Mihawk'da 2 yıl aradan sonra öğrenmiştir en azından demiştim.Gereksiz örnekler olmuş.Ayrıca o kısımda biraz mübalağa var fakat Buggy'i kesememesi ya hakisinin olmadığını yada Buggy'e yetecek seviyede olmadığını gösteriyor sen hangisini kabul edersen et.
Buggy zaten bölünen adam..Saldırıdan önce bölüyordur kendisini.Hem hakisi olmayan adam keserek Buggy'ye zarar veremez mi demiş Oda.Yahut böyle bi bilgi mi verildi mangada.Ben bilmiyorum şahsen öyle bişey :artiz:

Neymiş mihawk vistayla basedememis peki vistayi yense bu adam direk cop olacak eee kardes noldu bu adam? Nasil wbnin tayfasinda ? Demezler mi biraz kafanizi calistirin kafanizi direk balon demeyin birde obur taraf yenilse nolur diye dusunun cunku bu karakterler ilerde de cikacak o zaman hic anlamlari olmaz orda mihawkin tek slashina gitseler mfden cikarilabilecek tek sonuc(mihaw wb icin konusuyorum) wb>mihawk otesini irdeleyip komik duruma dusuyorsunuz

Mf arc'a göre değerlendirmek çok yanlış.Tekrar gözüktüklerinde hepsini yeni bi karaktermiş gibi piyasaya sürecek adam.Haki yok muhabbeti zaten başlı başına fail.Malesef çok kişi yanılacak.Bombastik bi Mihawk geliyor :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık