Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WG muhtemelen Mihawk'ın gücünü biliyor ancak motivasyonu hakkında bilgisi de varsa ne olacak? Motivasyonunu da bildikleri için bir tehdit olarak görmezlerse neden sadece gücüne göre ödül versinler? Oluşturabilecekleri maksimum tehdite göre ödül alan başka birini bilmiyorum ben.

BB'nin ödülü 3-4 milyar arasında olacak şekilde güncellenirse sorun yok. Mihawk da 2.5-3 arası çıkabilir. Kesinlikle en düşük ödüllü yonkoudan daha düşük olacaktır. Yonkou gücünde olsa bile böyle bu.
Mihawk'a adam akıllı ödül vermemelerinin seriye herhangi bir katkısı olacağını düşünmüyorum işin açıkçası o yüzden her zaman tatava yapmazlarsa Mihawk 2m'yi görür demişimdir. Tatava yaparlarsa bilmem vermeyebilirler yani de tatsız olur

Oda için 2 yıllık bir yonkou olan BB'nin 2.2'lik ödülü yeterliyse, o zaman Luffy'nin nüfuzu düşünüldüğünde ödülünün 1.5 olması mantıklı. Morgans'ın haber yaptığı icraatlere bir bak. Luffy o yüzden aldı 1.5 Milyarı.
Dediğin gibi bir ayar çekerse tamam, haklısın. Ancak ayar çekmezse, Yonkou ödülünün tabanı 2.2 falandır. Haliyle Mihawk'ın da bu ödülü geçmemesi gerekir.
Taban ödül 2.2m olarak bakma bence. Neden dersen. Yonkouların ödül ortalaması +4 milyar. Karasakal'ın 2.2 olması yeni yonkou olmasından kaynaklı. Bir sonraki ödül muhabbetinde 3.5 olacak belki Bb. Hee dediğini anlıyorum. 2.2m bile imparator olmak için yeterli diyorsun ki Luffy'ye bile 1.5m ödülle 5. yonkou denildiğine göre haydi haydi yeterlidir o ayrı mesele. Benim demek istediğim acemi yonkou ödülü 2.2 ise Mihawk bu ödül tabanına uymak durumunda olmayabilir. Mangaka Mihawk'ı BB'nin güncel ödülü üzerine atarak bakın bu adam tek tabanca olmasına rağmen manyaaaan önde gideni de diyebilir, yonkoulardan sonra serinin en yüksek ödülünü verip yine ayrı bir yere koyabilir. Aslına bakarsan Mihawk her durumda her türlü avantajlıdır da bizimki olması gereken üzerine, beklenti üzerine bir yorumlama.

Luffy'nin arc sonu ödülü Mihawk'tan her türlü fazla olucak.3 milyardan aşağı olmaz Luffy'nin ödül.Mihawk'ın ise 3 çıkmaz çok büyük ihtimalle.
Bu zamana kadar yaptıkları 1.5m etmiş bebenin ödülü Kaido'yu 3-5 kişi birlikte öldürdüler diye 2 katına mı çıkacak ? Hee olmaz demiyorum ama olmamalı. Olursa bunun tek mantığı "Luffy'nin ödül Roger'ı geçsin de bol keseden dağıtalım aga" olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık