Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shichibukai olduğundan ödülü düşüktür 800 Milyon civarıdır diye düşünüyorum.
Ödülünü arttırırlarsa 2 Milyar yaparlar daha fazlasını beklemiyorum. Teach bile o kadar icraat yaptı 2,2 ödülü var.
Teach Luffy ile ödül konusundaki en adil 2 karakterdir. Adamların yapmadığı icraat yok ödül artmıyor. Diğerleri daha güçsüz olmalarına rağmen yok sivil katlediyor falan deyip geçiriyorlar adamı ödülde öne. Sonrada tehlike seviyesi oluyor nedeni. Sorsan bu adamlar dünya hükümetine savaş açmış hükümeti dolandırmış insanlar ama ne yaparsın sallıyor oda hawli göstermek için.

Eski ödülü 500 milyon falandır shicbukai dağıtıldıktan sonra bir milyar üzeridir.
Schi dağıtılma kararından sonra donanma peşlerine düşüyor, zaten ödül artırmak ödül avcılarının korsanların peşlerine düsmelerini sağlamak icin oluyor yani ödül artısı olmamıstır.

Sadece güç ödül için bir kıstas olsaydı Teach'in ödülünün en az 4k olması gerekirdi ama icraat gerekiyor bunun için. Mihawk'ın ne zamandan beri lord olduğunu, önceki ödülünü falan bilmiyoruz. Bu yüzden 3k üzeri ödüllerde çok iddialı olamıyorum ancak iki üç bilyar bandında bir ödül benim için tatmin edici olur.

ödülü teach ile yakın çıkar. ama ödülü ile gücünü kıyaslamak doğru olmaz. adamın hükümet karşıtı icraati yok, tayfası yok, bölgesi yok dolayısıyla ödülü gücüne göre düşük çıkacaktır. eğer shanks'a yada dragon'a katılırsa o zaman ödülü yükselebilir.

Shanks'e denk olduğunu düşünsem de bunun her hangi bir önemi yok tayfası olmayan, hükümete her hangi bir tehdit teşkil etmeyen birisi. Ödülünün iki milyardan yukarda çıkmasına ihtimal vermiyorum. 1.8 milyar çıkması idealdir.

Sadece güç ödül için bir kıstas olsaydı Teach'in ödülünün en az 4k olması gerekirdi ama icraat gerekiyor bunun için. Mihawk'ın ne zamandan beri lord olduğunu, önceki ödülünü falan bilmiyoruz. Bu yüzden 3k üzeri ödüllerde çok iddialı olamıyorum ancak iki üç bilyar bandında bir ödül benim için tatmin edici olur.
Katılıyorum kardeşime.

Bu arada hakkının yendiğini düşündüğüm için yazmak istiyorum. Weevil'ın ödülü de en az 800 olmalıydı. Beyazsakal'a benzettiğin, amirale övdürdüğün adamın ödülü 480m mu olur ? Peros'un ödülü 700m, gerizekalı mısın Oda ?

Katılıyorum kardeşime.

Bu arada hakkının yendiğini düşündüğüm için yazmak istiyorum. Weevil'ın ödülü de en az 800 olmalıydı. Beyazsakal'a benzettiğin, amirale övdürdüğün adamın ödülü 480m mu olur ? Peros'un ödülü 700m, gerizekalı mısın Oda ?
Schi olduktan sonramı yendi öncemi ? Schiyken yendiyse ödül artısı olmaz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık