Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Birisi Mihawk'ı paketlediğinde mantıken Mihawk ''eski'' en iyi kılıç ustası oluyor. Peki, biz seride bir korsana yenildikten sonra hala Lord olayı devam eden birisini gördük mü? Benim hatırladığım hayır. Şimdi Denizcilere birisi eski en iyi kılıç ustasını ve eski Lord'u getirse bu adamların işine gelmez mi?:bilmem:

İkincisi Lordlar hükümete çalışıyor, tabii ki adamları bir yerlere gönderecekler. Bak ''kendileri'' gönderiyor. '' Git, bizim adımıza onları hallet'' diye. Croco, Moriah, Doff... Bizimkiler gitmese problem yoktu. Keza aynı şekilde Kuma da öyle. Bizim tayfa piyasada olmasa belki de adamlar güle eğlene hayatlarını devam ettireceklerdi. Ama sen aynı şeyi Mihawk için söyleyebiliyor musun?

Lordlar içerisinde kaç tanesinin ödülü var ki bir tek Mihawk açıklanmamış? Seride kaç tane ünvan gördük ayrıca? Denizciler serideki belli başlı iki ünvan sahibinden birisini bünyelerinde bulunduruyorlar. Ben de diyorum ki adamlar bu durumu devam ettirmek ister, Mihawk'ın gücü yettiği müddetçe. Mihawk'ın ellerinde olması her türlü kazanç onlar için. Gerektiğinde savaşa çağırırlar, gerektiğinde korsan peşinden gönderirler, gerektiğinde ünvanından fayda sağlarlar vesaire.
Unvan hakkında dediklerinin ödülle alakası yok.

Mihawk'ı paketlemek için bire bir dövüşmeye gerek yok. Hatta katakulliye getirip hiç dövüşmeden bile paketleyebilirsin. Ayrıca Moriah yenildiği halde shichibukai olmaya devam etti. Croco ve Dof'un atılmasının sebebi gizlice hükümet aleyhine iş çevirmeleri ve unvanı bunun için kullanmalarıydı.

Baştan aşağı yanlış ve alakasız şeyler yazıyorsun.

Birisi Mihawk'ı paketlediğinde mantıken Mihawk ''eski'' en iyi kılıç ustası oluyor. Peki, biz seride bir korsana yenildikten sonra hala Lord olayı devam eden birisini gördük mü? Benim hatırladığım hayır. Şimdi Denizcilere birisi eski en iyi kılıç ustasını ve eski Lord'u getirse bu adamların işine gelmez mi?:bilmem:

İkincisi Lordlar hükümete çalışıyor, tabii ki adamları bir yerlere gönderecekler. Bak ''kendileri'' gönderiyor. '' Git, bizim adımıza onları hallet'' diye. Croco, Moriah, Doff... Bizimkiler gitmese problem yoktu. Keza aynı şekilde Kuma da öyle. Bizim tayfa piyasada olmasa belki de adamlar güle eğlene hayatlarını devam ettireceklerdi. Ama sen aynı şeyi Mihawk için söyleyebiliyor musun?

Lordlar içerisinde kaç tanesinin ödülü var ki bir tek Mihawk açıklanmamış? Seride kaç tane ünvan gördük ayrıca? Denizciler serideki belli başlı iki ünvan sahibinden birisini bünyelerinde bulunduruyorlar. Ben de diyorum ki adamlar bu durumu devam ettirmek ister, Mihawk'ın gücü yettiği müddetçe. Mihawk'ın ellerinde olması her türlü kazanç onlar için. Gerektiğinde savaşa çağırırlar, gerektiğinde korsan peşinden gönderirler, gerektiğinde ünvanından fayda sağlarlar vesaire.
Moria devam ediyor Shichiliğe.

Unvan hakkında dediklerinin ödülle alakası yok.

Mihawk'ı paketlemek için bire bir dövüşmeye gerek yok. Hatta katakulliye getirip hiç dövüşmeden bile paketleyebilirsin. Ayrıca Moriah yenildiği halde shichibukai olmaya devam etti. Croco ve Dof'un atılmasının sebebi gizlice hükümet aleyhine iş çevirmeleri ve unvanı bunun için kullanmalarıydı.

Baştan aşağı yanlış ve alakasız şeyler yazıyorsun.
Hmm o zaman geriye bir tek yonko gücünde olduğu için kalıyor.

@Jacques
Ediyor-du galiba. Bizim tayfayla karşılaşanlarn sonu pozisyonlarının ellerinden alınmasıyla sonuçlandı. Moriah'ınkinde de bu süreci hızlandırmış.

Son düzenleme:
Vaktinde oluşturmuş, sonradan dondurulmuştur işte. Anasının karnından shichi doğmadı adam.
Tamam da diyorum ya bu adam bir tehtid oluşturuyor mu, bir suçlu mu, bir korsan mı, hükümet neden başına ödül koysun. Adamın amacı belki de kılıçta yükselmekti ve önüne gelenle duello attı ki birisiyle düello yapmak OP dünyasında bir tehtid olarak görülmemeli. En fazla diyebileceğimiz şey Shanks ile olan yakınlığı tehtid oluşturabilir ki bu bağlantıyı bilmelerine rağmen Shichi yapmışlar elemanı. Veya ne bileyim zorlarsak egosu yüksek bi denizci falan meydan okumuştur sonra da aranma posteri çıkarmıştır Luffy'de olduğu gibi. Pff neyse, ben niye sana sorduğum soruya kendim cevap vermeye çalışıyorsam. De get ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık