Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Kesişi vs. Edward Newgate (Marineford)

Nasıl bir durum ortaya çıkardı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Smoothie ile niye karşılaştırıyoruz ki?

1) Biri safi kılıç ustası ve söylendiğine göre en iyisi bu konuda.
2) Birinin hedefi WB, diğerininki Sunny.
3) Smoothie daha güçlü de atabilir belki zira daha da büyüyebilir de sonuçta ama iş kılıç tekniğine bakacaksa Mihawk önde olmalı zaten yine de. Hangisininki daha büyük diye mi belirleyeceğiz güçlerini?
4) Bu konuyu tartışmak bile oyajinin kemiklerini sızlatmıştır be, sen takmışsın Smoothieninki mi büyük Mihawkınki miye!
Ne alınmışsın ama bu kadar alınacağını bilsem yazmazdım :oleyo2:

Yahu WBnin kalibresinde bile olmadığının göstergesi olarak Jozu çıktı durdurdu slashı
Akainu dan gelen magmayı bisentosuna takıp üflediği gibi, ardını dönüp o.urması yeter o slahsı durdurması için
Burada da mı WBnin hastalığına takılıyor anlamadımki

İşin o kısmına karışmama, WB en sevdiğim karekterdir ama dalga geçmek isteyen buyursun sıkıntı yok :bilmem:

Smoti'nin attığı slash bana pek ezik geldi onu yazdım sadece :oleyo2:
Peh, WBnin fanı bile hayırsız adamın şansı yok! Gelmiş Smoothienin uzaklardan attığı Sunnyden büyük slaşı ezip Mihawkı büyütme derdinde. :(

Peh, WBnin fanı bile hayırsız adamın şansı yok! Gelmiş Smoothienin uzaklardan attığı Sunnyden büyük slaşı ezip Mihawkı büyütme derdinde. :(
Ben adamın fanıyım, Op'a devam etme sebebim kendisi, ölmüş olmasına rağmen ama isteyen istediği ile dalga geçebilir, hayal dünyası çok sıkmamak lazım.

Mihawk'ı falan büyütmüyorum, iki slashın karşılaştırmasını yapmışım konu Wb'de değil. İşte hikaye anlatıp duruyorsun. Mihawk'ın attığının yanında Smoti'nin attığı devede kulak diyorum, aha bu sözden destan yazıyon sen :bilmem:

Ha parayla saadet olmaza da inanıyorsundur :oleyo2:

Neyse, Smoti o slashi Aokiji'nin dondurduğu denizde atsa o uzaklığa bile ulaşamaz gibi geliyor. Çok yavan :bilmem:
Her söylentiye irtibat etmemek gerekir tabii :)

Smoothie ile niye karşılaştırıyoruz ki?

1) Biri safi kılıç ustası ve söylendiğine göre en iyisi bu konuda.
2) Birinin hedefi WB, diğerininki Sunny.
3) Smoothie daha güçlü de atabilir belki zira daha da büyüyebilir de sonuçta ama iş kılıç tekniğine bakacaksa Mihawk önde olmalı zaten yine de. Hangisininki daha büyük diye mi belirleyeceğiz güçlerini?
4) Bu konuyu tartışmak bile oyajinin kemiklerini sızlatmıştır be, sen takmışsın Smoothieninki mi büyük Mihawkınki miye!
Tartışmaya bak :D Tabii ki Mihawk'ın ki daha büyük, daha işlevli. Hem Smothie kimmiş? Mihawk, Smothie ile kıyaslanacak kadar düştü mü? Bir zamanlar Shanksla kapışıyordu bu adam ;)

Mihawk'ı falan büyütmüyorum, iki slashın karşılaştırmasını yapmışım konu Wb'de değil. İşte hikaye anlatıp duruyorsun. Mihawk'ın attığının yanında Smoti'nin attığı devede kulak diyorum, aha bu sözden destan yazıyon sen :bilmem:
Sağ alttaki ''yukarı çık'' kısmına tıkla ve konu ismini oku önce. :hıh:

WB tek yerdi kaç yaşında adam zaten, adam ayakta zor duruyor nasıl karşılasın o slashı.
Teşekkürler Jozu, Marineford Arc'ını kurtardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık