Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Arkadaşlar rica ediyorum sizlerden. Shanks ile Mihawk'ın flashbackleri hangi bölümde gösterildi? Bana özel mesaj yoluyla link atarsanız minnettar olurum.

Ben çok şey kaçırmışım mangada yahu. Meğerse Shanks ile Mihawk'ın yaptığı düelloların sonuçları falan gösterilmiş benim daha yeni haberim oluyor.

Mihawk

Sorulan sorulara adam akıllı cevap veremeyince işin içinden "Zoro fanı Mihawk fanı xd" diyerek sıyrılmayı düşünecek kadar acizsiniz. Adam burada geliyor kendi sorularını soruyor, cevaplara göre argümanını çürütecek. İnatla "Zoro fanı tartışılmaz" gibi saçma sapan ön yargı ve etiketlerin arkasına sığınarak sorulardan kaçıyorsun. Ne bekliyorsun? Şu fan etiketi yapıp savları çürütmeye çalışan kesim, nasıl bir çaresizlik içindesin arkadaş?
Konunun yarı mesaj sayısı da bunlardan ibaret.

Sorulan sorulara adam akıllı cevap veremeyince işin içinden "Zoro fanı Mihawk fanı xd" diyerek sıyrılmayı düşünecek kadar acizsiniz. Adam burada geliyor kendi sorularını soruyor, cevaplara göre argümanını çürütecek. İnatla "Zoro fanı tartışılmaz" gibi saçma sapan ön yargı ve etiketlerin arkasına sığınarak sorulardan kaçıyorsun. Ne bekliyorsun? Şu fan etiketi yapıp savları çürütmeye çalışan kesim, nasıl bir çaresizlik içindesin arkadaş?
Bana niye cevap vermiyon babuş :(

Arkadaşlar rica ediyorum sizlerden. Shanks ile Mihawk'ın flashbackleri hangi bölümde gösterildi? Bana özel mesaj yoluyla link atarsanız minnettar olurum.

Ben çok şey kaçırmışım mangada yahu. Meğerse Shanks ile Mihawk'ın yaptığı düelloların sonuçları falan gösterilmiş benim daha yeni haberim oluyor.
WB eskiden düello yaptığınızı duyuyordum diyor sadece. Bu kadar.
Yorumunu okurken kafamda böyle canlandın. Sakin.

WB eskiden düello yaptığınızı duyuyordum diyor sadece. Bu kadar.
Oh iyi, bende kaçırdığım bir şeyler mi var? Diye endişe etmiştim.

Bu sorum Mihawk fanı olan arkadaşlara: O halde nasıl oluyor'da Mihawk sanki Shanks'ı yerden yere vurmuş gibi kabul edebiliyorsunuz? Ortada flashback yok, kesin bir bilgi yok. Düelloları kimin kazandığı bile belli değil.

Bakın bu daha önce söylendi forumda ama birde benden duyun. Bu tarz kıyaslamalar yapılırken en genel unvana bakılır. Kılıç ustalığı çok dar bir unvan. Lakin yonkouluk çok genel bir unvan. Dünya'nın en güçlü 4 adamından biri anlamına gelen bir unvan. Hemde kılıçla sınırlandırılmamış bir şekilde verilen unvan.

Bir diğer konu ise haki meselesi. Evet, Shanks şimdiye kadar kılıç ustalığından çok hakisi merak edilen bir karakter oldu. Hiç yan çizmeye kalkmayın 10 insanın 8'i Shanks'ın nasıl kılıç kullandığını değil, nasıl haki kullandığını merak eder. Haki ise 3 türden oluşur. B.Haki, K.Haki, H.Haki. Shanks bunların üçüne de sahip.

Ben çıkıpta burada Kralın Hakisi'nin çok değişik özellikleri de var. Shanks o konuda Mihawk'a fena farklar koyar! Desem hepiniz bana, ''Nereden biliyorsun Kralın Hakisinin o özelliğini?'' Diyecekken kendiniz Mihawk ile Shanks'ın düellolarının kazananını belirlemişsiniz bile.

Hadi canım oradan sizde :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık