Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk, Kuş Kafesi'ni Kesebilir miydi?

Kuş Kafesi vs Mihawk

• Kafes kazanır.

Kullanılan: 56 34.6%
  • Mihawk kazanır.

Kullanılan: 94 58.0%
  • Kafesin biri, bir kuş aramaya çıktı.

Kullanılan: 12 7.4%

• Kullanılan toplam oy
    162
Yonko ise çıkabilir ama deği
lse çıkamama ihtimali yüksek.Kesecek ise.Yer altını bilemiyorum olabilir.O kafesi yok edip çıkmaktan çok açık bulup sızarak çıkma olayı.Olabilir elbette ama düşünüp uygulayabilecek adam sayısı da azdır.Uygun yeteneği olması lazım.Köstebek meyvesi varsa olabilir bak.Buggy meyveyle çıkıyorsa bunlar da öyle kaçabilir.
Şimdi amaneden dedi alt taraftada aynısı varmış varsa harbiden zor çıkmak. Tek açığı yerin altı diye düşünmüştüm zira sicimler havadaki bulutlardan geliyordu. Zaten aklıma ilk köstebek kadın geldi. Sonra baa'daki o çoppıra rakip olan o çelimsiz eleman ve çoppır geldi. Tabi kimsenin aklına gelmiyor ya da mangaka getirmiyor :D

Yonkouya bende kesin çıkar gözüyle bakıyorum ama aynı zamanda Mihawkada kesin çıkar gözüyle bakıyorum. Mihawkın seviyesini şuan kestiremiyorum Mihawk=Yonkou dediğime bakma.

Oda, iç dünyacıymış.
Vay hayın. 4x ters köşe oldum şuan.

Kimse o kafesten Dofu yenmeden çikamaz, kırılmaz eğilmez kesilmez bükülmez bir kafesten bahsediyoruz. Kafes zarar görmuyor ve kimse kafesten kaçamıyor. Dof ile kapışmadan bir amiral yahut Yonko da çikamaz bence kafesten. :)

Kimse o kafesten Dofu yenmeden çikamaz, kırılmaz eğilmez kesilmez bükülmez bir kafesten bahsediyoruz. Kafes zarar görmuyor ve kimse kafesten kaçamıyor. Dof ile kapışmadan bir amiral yahut Yonko da çikamaz bence kafesten. :)
Evet, zaten bu yüzden dof'a kafesten çıkamama handikapı verildi :sapkali:

Yahu adam meteor düşürüyor bişe olmuyor.Nasıl kesecek kuş kafesini.Ha Dofu döver o ayrı mesele.

Buggy çıkıyormuş mangakaya sormuşlar.Tabii adam meyveyle çıkıyor meyvesi büyük nimet.Tahminimce bölünüp aradaki boşluklardan kaçabiliyor.Fakat bir başkası için çok zor.Öyle uygun yetenekler çok nadir mevcut.

Yahu adam meteor düşürüyor bişe olmuyor.Nasıl kesecek kuş kafesini.Ha Dofu döver o ayrı mesele.
Meteorun olayı ne ki :S Law ve Doffy zaten kesiyordu Little Garden'da bunu. Yani Doflamingo zaten parmağından çıkardığı ipliklerle bile kesiyordu... Bizim dünyamızdaki gibi abartı bi güç değil. Eğer olsaydı zaten 20 metrelik bi meteor yere çarpınca 5 10 kilometrelik bi alanı mahvediyor tonlarca bomba büyüklüğünde güçle ve kafesi bırak adayı yok ederdi.

Buggy çıkıyormuş mangakaya sormuşlar.Tabii adam meyveyle çıkıyor meyvesi büyük nimet.Tahminimce bölünüp aradaki boşluklardan kaçabiliyor.Fakat bir başkası için çok zor.Öyle uygun yetenekler çok nadir mevcut.
+ Logialar vs.

Bu kafesi kendi hızında kendisiyle birlikte hareket ettirebilse neredeyse yenilmez olur. Öyle ada büyüklüğüne de gerek kalmaz sadece kaçarak dilimler milleti : ))

+ Logialar vs.

Bu kafesi kendi hızında kendisiyle birlikte hareket ettirebilse neredeyse yenilmez olur. Öyle ada büyüklüğüne de gerek kalmaz sadece kaçarak dilimler milleti : ))
Ahah :D La ben mithril gibi bi zırh yapsa ipliklerden yenilmez olur demiştim kimse takmamıştı kuş kafesinden önce:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık