Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Sana ders veriyorum, senin ihtiyacın var çünkü. Ayrıca millete çamur yapacaklar diye laf bırakıp klavye delikanlılığı yapma, azıcık düzgün yorum yap. Çoluk çocuk yok burada.
Düzgün yorum yapana, düzgün cevap verilir! Tartıştığın konunun ise fan ve hater olarak iki tarafa ayrıldığını hatırlatırım. Yani ders vermen gereken başkaları da var!

Düzgün yorum yapana, düzgün cevap verilir! Tartıştığın konunun ise fan ve hater olarak iki tarafa ayrıldığını hatırlatırım. Yani ders vermen gereken başkaları da var!
Bak sen gelip ''çamur yapacaklar'' dediğin zaman bunu kime söylediğin belli olmuyor, bana mı, yoksa şu 17 adet oy kullanan kişiye mi? Bunu açıkla. Senin yaptığın tahrik etmek. Eğer bu yaptığının tahrik etmek olduğunu düşünmüyorsan bunu da sana öğretmiş oldum. Hadi sana hayırlı günler.

Bak sen gelip ''çamur yapacaklar'' dediğin zaman bunu kime söylediğin belli olmuyor, bana mı, yoksa şu 17 adet oy kullanan kişiye mi? Bunu açıkla. Senin yaptığın tahrik etmek. Eğer bu yağtığının tahrik etmek olduğunu düşünmüyorsan bunu da sana öğretmiş oldum. Hadi sana hayırlı günler.
O yorumdan kim ne anlayacağını biliyor, sen anlamasan da olur. Güle güle...

Fujitora, Shanks, Rayleigh gibi karakterlerin üzerinde bulunan 43 yaşındaki bir adamın gerisinde hesap bırakma ihtimali yok. Zor ama Wano'ya gidip yenilmişse bile rövanşı almıştır.

Kimmiş o anlayacak kişiler isimlerini ver işte onu soruyorum sana. Neyse belli ki lafı atıp kaçma derdin var, sana da güle güle.
Önceki iki üç sayfada Mihawk'ın net bir şekilde seviyesinin belirlenemeyeceği, bu yüzden seviyesine dair bir iddia konusunun açılamayacağına ilişkin yorumlar var.

Bu yorumlara istinaden, 'HATERLARIN'' mangada net bir şekilde dile getirilmeyen ya da amiral & imparator mücadeleleri dışındaki bir dövüş sonucunda oluşacak güç algısını kabul etmeyerek çamur yapacaklarını düşündüm ve bunu yazdım.

Önceki iki üç sayfada Mihawk'ın net bir şekilde seviyesinin belirlenemeyeceği, bu yüzden seviyesine dair bir iddia konusunun açılamayacağına ilişkin yorumlar var.

Bu yorumlara istinaden, 'HATERLARIN'' mangada net bir şekilde dile getirilmeyen ya da amiral & imparator mücadeleleri dışındaki bir dövüş sonucunda oluşacak güç algısını kabul etmeyerek çamur yapacaklarını düşündüm ve bunu yazdım.
Yanlış düşünmüşsün :/ Benim konuyla alakalı düşüncem:

''Mihawk'ın Wano'ya gittiğini, gitmese bile bir şekilde Wano'nun en güçlüsünü yendiğini düşünüyorum ama işin zevki çıksın diye ''Gitmedi'' diyeceğim. İsteyen istediği cezayı yazabilir. Şu anlık sevemediğim karakterler: Nami, Nami, Nami ve bir de son bölümle beraber Franky'den soğumaya başladım.''

Kimmiş o anlayacak kişiler isimlerini ver işte onu soruyorum sana. Neyse belli ki lafı atıp kaçma derdin var, sana da güle güle.
Ben söyleyeyim birader yormayın kendinizi.
1.sırada sen varsın
2. sırada @Uchiha Itachi
3.sırada @killz0ne

@Monkey D. Dragon falanda haterlik yapıyor ama doğru/iyi/ haklı yönleri de söylüyor hepimiz gibi. Zaten öyle haterlerle laf dalaşına girmek zevkli oluyor. Diğer yazdığım arkadaşlarda can sıkıntısına, günlük hayatın stresini atmak için biraz ''gıcıklığına'' şakayla karışık yükleniyorlar :) Sen ise bayağı taraflı sadece belirli (genellikle elinde kılıç tutan) karakterleri karalamaya çalışıyormuşsun gibi görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık