Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Aslında Sensey 'e cevap yazarken mangaya da baktım ve unuttuğum yerleri hatırladım. Moria Odenden 2 yıl sonra Wano'ya ulaşıp Kaido ile vs atıyor. Yani 23 sene önce Wano ya ulaşmış. Bunu belirten Oda , Mihawk gelse onu da belirtirdi diye düşündüğüm için Wanoya gelmediğini düşünüyorum . Buradan anlıyoruz ki 20-25 yaşlarında da güçlü olan kişiler varmış geçmişti.

Mifak ın ne işi var Wanoda üstün gözlem hakisi ile samuraylardan bir halt çıkmayacağını anladığı için önünden bile geçmemiştir hatta Wano ne diye sorsun bilmez .:artiz:

Bence 40 yaşındaki Big Mom, 20 yaşındaki Big Mom'u alabilir yine de. Ama haklısın, Big Mom istisna kalıyor. 20 yaşında da zirvesine yakındır.
Alamaz. Şuan zirvesinde Mom .
Neden çünkü şuanki linlin kaidou ittifakı rockstan daha büyük tehdit dendi.
Bunun dışında 20li yaşlarında mom ,wb genç kaidou ve rocks ile beraber dayak yedi Roger ve Garptan. Güncel hali olsa bu kadar kolay gitmezdi. Şuan Big Momunda Kaidoununda en prime zamanı seride

Alamaz. Şuan zirvesinde Mom .
Neden çünkü şuanki linlin kaidou ittifakı rockstan daha büyük tehdit dendi.
Bunun dışında 20li yaşlarında mom ,wb genç kaidou ve rocks ile beraber dayak yedi Roger ve Garptan. Güncel hali olsa bu kadar kolay gitmezdi. Şuan Big Momunda Kaidoununda en prime zamanı seride
Bence bu kadar kalabalık bir dövüşten Roger ve Garp'ın galip gelebilmesi çok olası değil. (Daha sayamadığın üç kişi daha var Rocks tarafında.)
Bu arada zaten aşağı yukarı aynı fikirdeyiz, eğer dediğin şeyi yanlış anlamadıysam.
Güncel Linlin = 95
50 yaşındaki Linlin = 100 (100 puan zirve gücünü temsil ediyor.)
20 yaşındaki Linlin = 90
Ama @sensey 'in de dediği gibi bu biraz istisna. Beyazsakal'da durum şöyledir mesela.
20 yaşındaki Beyazsakal = 40
40 yaşındaki Beyazsakal = 95
50 yaşındaki Beyazsakal = 100
MF Beyazsakal = 70
Sayıları biraz rastgele yazdım. Tutarsız olmuş olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık