Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Mihawk'ın tek rakibi kendisi. O yüzden Mihawk gidip biriyle eşleşmez.(Wb sahnesini atmayın) Biri gelir Mihawk'la eşleşir en fazla :)

Birinin gücünü bilmemiz için illa ki biriyle vs. atması mı gerekir ?

Kaido kiminle vs. attı, gördük mü ?
Shanks kiminle vs. attı, gördük mü ?
Dragon kiminle vs. attı, gördük mü ?

Mangaka kime "En" ünvanı vermiş de o kişi boş çıkmış ?
Shanks mı? Wb ile kısa süreli göğü yardılar. Magma blokladı. Kaido Manga da en diye geçti. Adamı bile ne seviyede gördük. Dragon'a hiçbir zaman yonkou demedim, Fuji seviyesi çıkarsa yeter ona.

Okama tekliyor, Daz'ı da kesiyor ama Croco gelince karşısına duruyor. Kalbur üstü kiml oynadı?

Amiralleri yenebilme ihtimali var, ama baya baya zorla. Yonko yenebilmesi bana göre bir hayal.
Komutanları da yenebilir, ama onlarda da bir güzel zorlanır.

Mihawk'ı amiral ile yonko arasındaki o ince aralıka görüyorum.

Sanki Oda shicleri tanıtırken altına not olarak "Hükümet köpeği" diye yazmışta adamlar sorgusuz sualsiz kabul ediyor.Karakterlerin öyle söylemiş olması öyle olduğu anlamına mı geliyor ?

Mihawk kafasına göre toplantılara katılıp,kafasına göre savaş alanından çekip giden bir tip.WB'ye bile savaşmak zorunda olduğu için saldırmadı kendi istediği için saldırdı.

Dof desen yeni dünya da ada ele geçirmiş,saman altından su yürütüyor.

Croco desen keza öyle.

Hancock desen savaş alanında denizcilerin gözü önünde Smoker'a kafa atıyor.

Law desen o da korktuğu için değil amaçları doğrultusunda shici oluyor.

Köpek dediğiniz adamların hepsi kendi menfaatleri için o ünvanı kabul ediyor.Kısaca ünvanın kaymağını yiyorlar.

Ama bunlara rağmen savaşa çağrılınca tıpış tıpış gidiyorlar diyorsunuz.Hangisi mf de canını dişine takarak savaştı ?

Bırakında o kadar rahatlığa savaş alanına gitsinler,toplantılara gitsinler.Ne sorun var ?

Adamlar hükümete 1 veriyo 5 alıyo.Nasıl bir köpek bu böyle ?

Nedense ilerde Shiryuu'nun Mihawk'ı yenip yeni unvan sahibi olacağını,ardından da Zoro'nun Shiryuu'yu yenip hem intikamını hem de unvanını alacağını düşünüyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık