Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Mihawk açıkca beni geçmekten bile zorlu bir yol deyince neyi kastediyor. Karşılacağı rakiplere bir gönderme değil mi? Luffy bir Yonkou Kaptan'ını aşamadığı sürece KK olabilir mi? Olamaz. Mihawk bunu neyden hareketle diyor. Karşısında kendisini hedefleyen biri vardı. Zoro'dan sonra onun tayfa arkadaşı olan Luffy'e dönüyor ve senin hedefin ne diyor. Luffy KK deyince o da bahsettiğin şeyi diyor. Senin hedefin beni geçmekten bile öte diyor. Ortada bir kıyas var ister istemez ordaki konuşmalardan hareketle senin rakiplerin benden daha zorlu anlamı çıkıyor.

Kaçamak cevaplar veriyorsun. Böyle bir arzusu yok ya da var ama bu konu ile alakalı olan bir şey değil. Yukarıda senet gibi sözü var adamın.
Benim yolum tehlikeli, seninki benimkinde de tehlikeli diyor. Bunun için dediğin gibi iki fark yaratacak bir anlam çıkmaz. Korsanlar Kralı olmak için kendisinde olduğu gibi tek bir adamı devirmiyorsun nihayetinde. Aşağı yukarı aynı sayılan, hatta seninle denk bile anılabilecek 4 adamı geçmen gerekiyor. Hepsini teker teker devirmen gerekiyor. Bu yol tabii ki onu aşmaktan daha zor bir yol.

Benim yolum tehlikeli, seninki benimkinde de tehlikeli diyor. Bunun için dediğin gibi iki fark yaratacak bir anlam çıkmaz. Korsanlar Kralı olmak için kendisinde olduğu gibi tek bir adamı devirmiyorsun nihayetinde. Aşağı yukarı aynı sayılan, hatta seninle denk bile anılabilecek 4 adamı geçmen gerekiyor. Hepsini teker teker devirmen gerekiyor. Bu yol tabii ki onu aşmaktan daha zor bir yol.
Luffy tek başına gitmiyor ama arkasında da onun tayfasını karşılayacak kendi tayfası olacak. Ayrıca son bölümlerde bile gördük ki Big Mom'ı durdurabilmek için bile kendi adamlarının yalan konuşması gerekiyor. Onun hedefine başka bir şey koyup durdurmaya çalışıyorlar.:D

Ve yine Chinjao bu noktada Yonkou ve Amiral'leri aşman gerekiyor diyor.H.hakin onları aşmalı diyor. Tayfasını işin içine katmıyor. Luffy zaten bir Yonkou'yu tek başına alabilecek bir seviyeye gelirse hiçbir Yonkou adamı da onu durduramaz. Tayfası da yine tayfasını karşılayacak seviyeye gelir. Bunun bilincinde Mihawk. Mihawk sanki Zoro ile Luffy'nin tek başlarına Yonkou ve tayfasını indireceğini beklermiş gibi yorum yaptığını izah ediyorsun sen.:S

Senin hedefin beni geçmekten daha tehlikeli. Sonuçta sadece ikinizin karşısında Yonkou ve tayfası olacak. Ayvayı yediniz oğlum der gibi.:D

Konuyu görünce kahkaha attım.:hhh: Bir akşamda 20 sayfa işte Mihawk'ın gücü bu en tehlikeli güç forumlardaki herkesi toplama gücü.:oleyo:
:hhh:

Gerçekten... Mihawk bunu kendisi için söylüyordu bence ama Luffy'yi bahane etti. Tam bir vampir, tam bir çakal :)

Olası bir iddia konusunda bilhassa @Montana'nın iddiasını ve Mihawk'ı ne seviyede gördüğünü bilmek isteriz.

@Shakky. Bu tarz cümlelerden yağ çıkarma işini iyi yaparlar bunlar. Bildiğim kadarıyla VIZ çevirisi, sağlam diye atılıyor siteye zaman zaman. Ama şimdi bu çeviride sıkıntı var galiba ? :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık