Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
1- Amiral bile etmez
2- Amiral
3- Yonkou

Seçenekler basit. Bu seçeneklerin gerekirse teferruattına değinilir. Bu şekilde "Yok ben amiral dedim ama şeyyyyy, yok ben yonkou dedim ama kem küm" gibi derece usulünden değişimler yaşanmaz.

Bırak Korsanlar Kralını, Dünyanın Kralı olur diyorum.

Peki. Korsanlar Kralı olmasındaki en büyük engel ne diye sormuşsun, Mihawk için mi diyorsun bunu Luffy için mi? Biraz daha açıklayıcı ol.
Ne farkeder? Olayı tayfaya bağlıyacaksın herhalde. Ama benim sorum net. Ve cevabı da ortada olan bir soru. Özellikle en büyük engel derken de onu kastettim.

1- Amiral bile etmez
2- Amiral
3- Yonkou

Seçenekler basit. Bu seçeneklerin gerekirse teferruattına değinilir. Bu şekilde "Yok ben amiral dedim ama şeyyyyy, yok ben yonkou dedim ama kem küm" gibi derece usulünden değişimler yaşanmaz.
Amiral bile etmez diyenlerin bir kesimine torpil geçiyoruz yine hadi. Vista'yla denk görende var, sağ kol alabilir diyen de.
Ne farkeder? Olayı tayfaya bağlıyacaksın herhalde. Ama benim sorum net. Ve cevabı da ortada olan bir soru. Özellikle en büyük engel derken de onu kastettim.
Ben de sana net bir şekilde diyorum işte. Adamın Korsan Kral olmak gibi bir arzusu yok. Dolayısıyla bu yönde bir eğilimi, mücadelesi yok. Böyle isteği olmayan adama dur abi sen buna layıksın diye gelip başına tacı koymayacaklar herhalde.

Amiral bile etmez diyenlerin bir kesimine torpil geçiyoruz yine hadi. Vista'yla denk görende var, sağ kol alabilir diyen de.

Ben de sana net bir şekilde diyorum işte. Adamın Korsan Kral olmak gibi bir arzusu yok. Dolayısıyla bu yönde bir eğilimi, mücadelesi yok. Böyle isteği olmayan adama dur abi sen buna layıksın diye gelip başına tacı koymayacaklar herhalde.
Mihawk istese de KK olamaz zaten.

Bence de Wano'da Mihawk ile ilgili hayli bilgi sahibi oluruz. Bakalım, merakla bekliyorum :)

Bu işte haklı çıkıp gururlanmak var, söylediğin onca sözü yutmak var :// Kötü bir durum...

@Jacques Op evreninde ilk onda olmak çok iyi ama sen de takdir edersin ki bu evrende amiralden zayıf olanları pek bi adam yerine koyan yok. Hatta Amirallere bile kafası atan atar gider yapıyor. Mingo hem Kuzan'a hem de Issho'ya şeklini yapıyor. Jack desen, iki amiralin olduğu filoya kafa atıyor... Shin Sekai'de Mihawk gibi bir adamın tek başına, bu şekilde yaşayabilmesi için amiral üstü bir güce sahip olması gerekiyor! Yoksa canı sıkılan tokatlar bu adamı. Pek olası görmüyorum, amiralden zayıf bir Mihawk düşüncesini :)
Gören de Mihawk'ı Amiral ve Yonkolarin alaninda fink atıyor zanneder. Belki Yonko ve Amirallerin olduğu alanlarda cürmü yetmediği için takılmıyor nereden biliyorsun ki?

Forumda en sevdiğim şey Mihawk konuları. Ne açsan gidiyor adama, 40 sayfaya kadar gider rahat. Hayırlı olsun.

Mihawk gidip Zoro'ya teşekkür etmeli, sayesinde adı forumda Kaidolarla, Linlinlerle, Shankslarla anılıyor. :D
Çok güzel yaparlar.
Marco kendinden güçlü birini durdurması için şimdi Vista'yı mı yolladı? Akainu'ya beraber dalıyorlar birde. Ya Marco saf ya Mihawk o kadar güçlü değil.
Aga Mihawk'ı kesip biçsin diye yollamadı ya, tuttu herifi biraz işte. Luffy'yi doğramaya çalışıyordu o sırada yanlış hatırlamıyorsam.

Derler ki Shanks o zaman amiral seviyesinde değildi... O yüzden diyorum ki geçmişte dövüşmüş olsa dahi o kişi o zamanlarda amiral seviyesi olarak kabul görmüş olsun. Diyelim ki ünvanı Rayleigh'ten aldı kimse buna itiraz etmez...

Çok fazla esnetip, sulandıracak adamlar mümkünse o bahse girmesin. Bakarsın Mangaka Mihawk'ın dövdüğü adam filo amirali, amiral seviyesiydi diye bir parantez açar, aynı Linlin'in cp0'a satılacağı sırada yapılan muhabbet gibi :)
Komiklik olsun diye yazmadım. Atıyorum Katakuri'yi yendi. Katakuri'yi Amiral seviyesinde düşünen var düşünmeyen var. Linlin olayında CP0'ya satıyor yani hükümete. Hükümette Amiral üstü bir makam olmadığı için Amiral olabilir denmişti. Yonko olabilir demesini mi bekliyorsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık