Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Tamam şimdi vasat falan ama hakkını vermek lazım; Luffy bu anasına düşman haramzadeden net daha cesur. Luffy'nin yaşadığı dehşeti daha uzun ve daha detaylı görebildiğinde başka ne olacaktı yav? :artiz:

-Bir gün anamı yenmeye gelecen mi?
-Geleceği gördüğün kadar geçmişi de görebilseydin bana bu aptalca soruyu sormazdın.
-İtin köpeğin olurum senin abiiii kapına bağladığın babunlara kurban olurum!
Mihawk’ın Luffy’e yaptığı o görüntü olayı saf güç göstergesidir.Rakibi hücrelerine kadar titretiyorsun ki öyle birşey görüyor.Nereden biliyorum Bleach’te Zaraki de yapıyordu aynısını.;)

Mihawk’ın Luffy’e yaptığı o görüntü olayı saf güç göstergesidir.Rakibi hücrelerine kadar titretiyorsun ki öyle birşey görüyor.Nereden biliyorum Bleach’te Zaraki de yapıyordu aynısını.;)
O zaman daha da sıkıntı. Shanks ve Zoro hatırına çok yüklenmemiş olmasına rağmen Luffy bunları yaşadıysa Kata'nın zihninde Testere filmi oynatır, baş kurban olarak hem de. ;)

Mifak ı boşverin seri bitti nerdeyse bu saatten sonra Mifak donanmadan kaçarken çizilir :oleyo2:
Davy Back dövüşünde görürüz.Smoothie ile kimin slashi daha büyük yarışması yaparken.:hhh:
O zaman daha da sıkıntı. Shanks ve Zoro hatırına çok yüklenmemiş olmasına rağmen Luffy bunları yaşadıysa Kata'nın zihninde Testere filmi oynatır, baş kurban olarak hem de. ;)
Kata’ya eğitim verir gözlem haki eğitimi.Sen daha yolun başındasın gözlerle aynı noktaya bakarsan sürekli benim gibi şahin göz olabilirsin der.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık