Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk, Hakai'yi Durdurabilir miydi?

Mihawk Hakai'yi durdurabilir miydi?

• Kullanılan toplam oy
    189
Saldırıya karşılık güçlü bir slash atardı saldırıyı ortadan ikiye yarardı. En kötü ihtimal Hakai'ye karşı kullanacağı slashla gelen saldırının şiddetini azaltır geri kalanını da Zoro'nun yaptığı gibi kılıcıyla durdurmaya çalışırdı. Zoro'nun 10/1'i kadar da hasar görmezdi. Sevmem Mihawk'ı ama ortada halen fark var Zoro'yla.

İçinden geçerdi bu saldırının. Nickimin DnS olduğu kadar eminim.

Bu arada.. Zoro 1 saniyeliğine durdurdu algısını yerleştirip yaymayın. En az 4-5 saniye tuttu o saldırıyı Zoro. Çakallık yapmayın dağılın burdan ulennnn! :mincika:
Harbi öyle. Biz sadece kare görüyoruz orada saniye yazmıyor ki. 1 saniye falan algı oyunları ..

Mihawkın gözleri muhtemelen saldırının gücünü ve nasıl yok edileceğini bile görebiliyordur. Adama ne zaman saldırsalar göze vurgu var. Sonra tek saldırı ile gelen saldırıyı yok ediyor.

Havaya atma anime uydurması. Mangada önünde durup saldırıyı karşılıyor.
Böyle diyoruz ama sonuçta anime yapılırken komple kafalarına göre yapmıyorlar. Yaptıkları farklı şeyleri Odaya sormadan yapmazlar. Mesala Mihawk MF savaşında bir adım öne atıyor ve herkes bir anda şaşırıyor. Mangada yok bu kısım. Ancak hikayeyi doğrudan etkileyebilecek bir hareket bu. İllaki Oda ya sormuşlardır.
Ayrıca panel arası kısımları doldurmaları gerekiyor . Görmediklerimiz animede gözüküyor mesala . Sadece mangaya göre hareket etmek te yanlış .

Böyle diyoruz ama sonuçta anime yapılırken komple kafalarına göre yapmıyorlar. Yaptıkları farklı şeyleri Odaya sormadan yapmazlar. Mesala Mihawk MF savaşında bir adım öne atıyor ve herkes bir anda şaşırıyor. Mangada yok bu kısım. Ancak hikayeyi doğrudan etkileyebilecek bir hareket bu. İllaki Oda ya sormuşlardır.
Ayrıca panel arası kısımları doldurmaları gerekiyor . Görmediklerimiz animede gözüküyor mesala . Sadece mangaya göre hareket etmek te yanlış .
Mihawk'ın ismini besmelesiz anınca kurumdan da atıyorlar mı reis?

Mihawk'ın ismini besmelesiz anınca kurumdan da atıyorlar mı reis?
Lütfen diline mukayyet ol. Kovulmak istemiyorum senin yüzünden.

Şaka bi yana sadece mihawk için değil bu hepsi için. Yani forumdakiler böyle bir algı çıkarmış. Sadece mangaya bakmak lazım falan. Öyle bir durum yok. İkisinede bakılabilir ve ortak çıkarım yapılabilir. Ayrıca mangada işlenen hatalar animede düzeltilebiliyor.

Lütfen diline mukayyet ol. Kovulmak istemiyorum senin yüzünden.

Şaka bi yana sadece mihawk için değil bu hepsi için. Yani forumdakiler böyle bir algı çıkarmış. Sadece mangaya bakmak lazım falan. Öyle bir durum yok. İkisinede bakılabilir ve ortak çıkarım yapılabilir. Ayrıca mangada işlenen hatalar animede düzeltilebiliyor.
Mihawk adım attı diye herkes şaşırıyor diyen sensin. Buna karşı ben ne yazsam üste çıkamam zaten. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık