Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk, Hakai'yi Durdurabilir miydi?

Mihawk Hakai'yi durdurabilir miydi?

• Kullanılan toplam oy
    189
zoro'nun saldırıyı durdurduğunu düşünmemize sebep olan konuşma kidin konuşması.
saldırı sonrası kid, zoro'ya "bunu bloklaman, gerçek bir başarı ...bir anlığına bile olsa! eyvallah birader!" diyor.
bazı çevirilerde bir anlığına değilde bir saniyeliğine denilmiş.

zoro saldırıyı tamamen durduruyor mu (jozu-mihawk sahnesi gibi) yoksa law zoroyu ışınlayıp saldırının önünden alıyor mu, o kısmı ben tam anlamadım.

zoro'nun saldırıyı durdurduğunu düşünmemize sebep olan konuşma kidin konuşması.
saldırı sonrası kid, zoro'ya "bunu bloklaman, gerçek bir başarı ...bir anlığına bile olsa! eyvallah birader!" diyor.
bazı çevirilerde bir anlığına değilde bir saniyeliğine denilmiş.

zoro saldırıyı tamamen durduruyor mu (jozu-mihawk sahnesi gibi) yoksa law zoroyu ışınlayıp saldırının önünden alıyor mu, o kısmı ben tam anlamadım.
Zoro bir anlık durduruyor. Sonrasında saldırı akıp gidiyor. Law saldırının tamamını yemeden alıyor mu onu? Bence alıyor. Ama almıyor diyenler de var.

Yani kesin olan Zoro saldırıyı Jozu'daki gibi durdurmuyor. Zoro saldırıyı anlık yavaşlatıyor durduruyor. Sonra bu saldırının altında kalıyor.

Bu kısımda ya tamamen altında kalıyor. Ya da Law tamamen altında kalmadan altından alıyor.

Hakai gelirken tüm gücüyle yüklendiği slashı belini bükerek yaparsa hakai daha ona ulaşmadan aşırı zorlanmadan çatlayıp ölür gibi. Temas anında canlı geçireceği sürenin ölçülmesi, bir kara deliğin olay ufkundan kaçmak kadar zor olacağı için Zoro ile arsıdaki mevcut farkı da sağlıklı bir şekilde ölçemeyiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık