Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de Ace'i çok severim. Bu yüzden meyvesini kimseye yakıştıramıyorum. Sadece Sabo yerse memnun olurum. Devrim Ateşi Sabo.
senin fikrin tabiki saygı duyarım ama şu anki sabo böyle bir güce sahip olursa çok aşırı güçlü bir karakter olur.şu an bile luffy'den güçlü olduğunu düşünüyorum bir de o meyveyi yerse baya bir fark olur aralarında.

Sabo yesin Mera Mera Gerçekte neler yapıyor görelim artık cidden öyle bir meyve bir bokunu göremedik. Alev dediğin şey her seride über güç one piecede yalan ettiler.

Sabo yesin Mera Mera Gerçekte neler yapıyor görelim artık cidden öyle bir meyve bir bokunu göremedik. Alev dediğin şey her seride über güç one piecede yalan ettiler.
ben ilk defa ace'i gördüğümde ve hiken dediğinde bu meyve nasıl bir şey demişitim :D
karasakalla karşılaşıp entei saldırısı hibashiri saldırısı falan da baya iyiydi o yüzden sanjide olup daha fazla göz önünde olmasını isterim :D

ben ilk defa ace'i gördüğümde ve hiken dediğinde bu meyve nasıl bir şey demişitim :D
karasakalla karşılaşıp entei saldırısı hibashiri saldırısı falan da baya iyiydi o yüzden sanjide olup daha fazla göz önünde olmasını isterim :D
Sanji zaten komple yakıyor kendisini gerek yok bana göre adam tayfanın en hızlı yüzücüsü niye piç etsin all blue hayalini

ama haki olmasada meyvenin kendi saldırı gücü yüksek yeni dünyadada olsa avantajlı bence.
zaten ace'in kendi fiziksel gücü de çok iyi bence.burada herkes eziyor ama sadece meyvesi olan biri olsaydı caribou gibi bir vurmaya yamulturlardı yeni dünyada.
yine de olmalı hakisi ya o kadar süre yeni dünyada kaldıktan sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık