Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meyveyi ısırsan bile güç sana geçiyor.mera mera no mi gücünü çoktan biri almıştır.meyveyide arenadakiler inansın diye koymuşlardır alın size tuzak.kolezyumdan biri meyveyi alıp yese bile güç ona geçmeyecek,dof kendi elemanlarından birine ısıttırmıştır meyveyi sonrada diamanteye vermiştir.

Bayrağı ile alakası yok, teoride değil, zoanla da ilgili değil, mangada geçen bir hadise Teach'in meyve avcılığı yapıyor olması.
Meyve avcılığı konusu Teach'in tayfasına vaat ettiği bir şeydi heralde. Shiryu'nun bi lafı vardı zaten, başaramazsa dağılacak mıyız diye. Bedenden meyve ruhunu çıkaran adam onu aynı şekilde yine bir bedene koyabilir diye düşünüyorum ben. Reiper'in, Dorohedoro benzetmesindeki gibi. Teach'in 3 meyve kullanacağı fikri benim aklıma yatıyor ama 3 ten fazlası da işin suyunu çıkarmak olur, zaten istese de etkili kullanamaz o güçleri adam akıllı kontrol edemez, bu yüzden tayfasına dağıtması daha mantıklı.

logia meyvesi yeyip logia olacağını düşünmüyor musun ? anlamadım.
Yep ilk meyvesi paramecia olacağından öyle kalacağını ama ateş üretmede aynı şekilde sınırsız olacağını düşünüyorum.
Luffy bir yesinde öyle konuşuruz bunları. Sadece bir teori benimkisi.

Luffy meyve. :)

aslında sadece luccy ye yakıştırıyorum ama doff u luffy yeneceğine göre luccy meyveyle ne yapacak? eğer meyveyi yerse belki tayfaya gelir.

Bence zoronun kılıcı shusui ( siyah olan kılıcı ) yesin. Gayette süper olur ateş kılıcı . Diğer kılıçların içinden geçer falan demişler de kizaru ışık kılıcı yapıp ray la kapışıyor. Işıktan kılıç oluyorsa ateşten en baba kılıç olur.
Tahminimce kılıç yerse şöyle düşünebiliriz. Yine normal sert katana olarak kalır ancak zoro o kılıçla birini kestiği zaman adamı kestiği yer alev alır. Zombi samuraya olduğu gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık