Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Voyvoda28

Kusura bakmayın devamlı takip edemiyorum. O yüzden bu şekilde yazdım, açıklama için teşekkürler.

ssj

bencede meyveyi kimse yiyemeyecek luffy ace'nin anısına meyveyi saklar yada çok güvendiği birine verir

Deli Paşa

Neden böyle düşünüyorsun ki ?
Kılıçların isimleri , namları , hamurlarının farklı olması onların gücünü belirleyen faktörlerden biridir.
Kılıç Ustaları , önüne gelen kılıçları almıyor. Ayriyetten, kılıçların özellikleri önemli olmasaydı bilmem
kaç tane keskin kılıç listesi oluşmazdı.
Kılıçların'da hamuru önemli. Logia özelliği bulunan bir kılıcın neresi kötü ki ? Kimsede bulunmayan bir kılıç sahibi olursun işte.
Gelecek nesile efsane bir kılıç ve kullanıcısı olarak tarihe geçersin :D
Harikulade olur .
Biraz geç oldu ama, Ateş logia'sının bir silaha özellikle de bir kılıca en çok yakışan logia meyve olacağını düşünüyorum. Ancak bu kılıcın, Zoro'nun kılıçlarından biri olmasını istemiyorum. O kılıçlar fazla özel. Yubashiri gibi daha az özel bir kılıca gidebilir.

Oda kılıfını uydurup, kılıca logia meyve yedirirse başımın üstünde yeri var ama bu kılıç, Zoro'nun üçlüsünden başka bir kılıç olmalı.

Tayfaya 10. kişinin katılmasını ve meyveyi onun yemesini bekliyorum Oda 10.kişinin hikayesiyle meyveyi onun hak ettiğini inandırır bizi.Artık gelsin bu 10. her kimse:D Sanji ve Zoro'nun hiç bir zaman meyve yemeyeceğini ve ihtiyaçlarının da olmadığını düşünüyorum.Usopp nişancı adam ne yapacak o meyveyle, o meyveyi Nami'ye vermekte ziyan etmek olurdu güzelim meyveyi. Mugiwara'lara gitmezse o meyve kimseye gitmez. Ayrıca o meyvenin sahte olma ihtimali var mı? Bir açıklama da meyvenin tekrar canlanması 50yıl sürüyor gibi bir şey okumuştum (tam emin değilim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık