Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Marshall Teach vs. Portgas D. Ace

Kim Kazanırdı?

• Kullanılan toplam oy
    98

Üye silindi 1004

Beyazsakal ve Shanks parasını Meyvesiz Teach’e yatırdığı için bence tartışmaya bile gerek yok. Gözdesi Ace, Teach’e kaybedeceği için üzülüp Shanks’e saldırıyor adam. Edward bile biliyor yenemeyeceğini. Hiçbirinin Yami’den haberi olmadığı halde...

Ace'e küfür gibi konu, konuyu açan arkadaşımız alınmasın tabi. Bu şekilde üzerine uzun uzun düşünmeye gerek yok Ace evveliyatını sever BB'nin. Yalnız bana göre hiç meyve yememiş Ace vs Yami Teach olsaydı konu onda da Ace yenerdi derdim. Bu seriden Luffy'e denk çıkabilecek tek isim Ace'di. Gerisi fasa fiso.

Dokunabildiğini varsaydığımız sürece Teach yine döver. Fiziksel olarak çok güçlü birisi. Yıllarca gücünü saklamış Beyazsakal tayfasında.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Ace'e küfür gibi konu, konuyu açan arkadaşımız alınmasın tabi. Bu şekilde üzerine uzun uzun düşünmeye gerek yok Ace evveliyatını sever BB'nin. Yalnız bana göre hiç meyve yememiş Ace vs Yami Teach olsaydı konu onda da Ace yenerdi derdim. Bu seriden Luffy'e denk çıkabilecek tek isim Ace'di. Gerisi fasa fiso.
Shanks ve Edward böyle düşünmüyordu ama.... :(

Shanks ve Edward böyle düşünmüyordu ama.... :(
Biri ölmeden önce BB hakkında ne düşündüğünü gayet net açıkladı diğeri de yıllarca koynunuzda beslediğiniz bu elemanda garip bir şeyler var ayık olun mesajı verdi. Villain ittirmesi inanılmaz bir şeydir hangi seride olursa olsun önünde duramazsın durman gereken zamana kadar. Belki de biraz da bunu hissetmişlerdir

Shanks gördüğümüz kadarıyla kılıç kullanıyor. Yakın dövüş olduğu için Teach'ten böyle bir yara almış olması bana olası geliyor. Ace gibi uzaktan dövüş hareketleri olan biri için meyvesiz Teach en fazla helallik ister . Ace zorlanır mı ? Zorlanacağını düşünüyorum çünkü Teach dahiyane kötülerden biri. Planlı programlı işletiyor her şeyi. Saldırı gücü çok önemli olsa da düşünerek hareket etmek de bir o kadar önemli. Ace zorlanarak alır!

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık