Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Marshall Teach vs. Portgas D. Ace

Kim Kazanırdı?

• Kullanılan toplam oy
    98
Yahu bu adam sırf gafil avlandı diye yanında tüm tayfasıyla beraber Magellan'dan tek yedi. Adam Ace'e nutuk çekiyordu '' En iyi meyveyi buldum '' falan filan diye. O meyveyle anca '' Entei '' yi durduracak saldırı/savunma herneyse ondan yapıyor, normal halinin şansı falan yok. Bu seride şeytan meyveleri çok önemli, Ace'in meyveside '' Yeni dünya için bile efsane '' denildi, Ace gömer diyorum rahat rahat.

Bana göre Oda'nın kafasında ( Yani onun kuralları çerçevesinde ) yıldırım gücüyle ateşin bir farkı yok. Yıldırıma çok güçlü diyenler Ace'in meyveye çöp diyorlar, Oda'nın fizik kuralları geçerli bu mangada gerçek fizik kuralları değil.
Haksizda degil gibi? :/

Üye silindi 1004

Aslında bahsetmek istediğim başka birşey, yanlış ifade ettim sorry. O GÜÇLÜ meyveye rağmen anca durdurdu anlamında yani. Meyvesiz halinin hiç şansının olmamasına yönelik yazdım.
Nasıl şansı yok. Ace boynuna yumruğu yine yese yine hastanelik olacak...

Nasıl şansı yok. Ace boynuna yumruğu yine yese yine hastanelik olacak...
Ya haterliğe gerek yok bak. Teach o meyvenin çekim gücüyle kendine yaklaştırıp vuruyor Logia kullanıcısına. Logia kullanıcılarını afedersin ezmeye gerek yok, Teach yanına bile yaklaşamadan Hiken seviyesi ataklarla yenilir, sürekli dayanarak nereye kadar? Entei direk bitirir işini zaten, Teach Ace'in yanına bile yaklaşamaz ve yanınada çekemez öyle bir gücü yok çünkü. Ace atik bir karakter bence ayrıca ona görede çok küçümseniyor, Teach'ın çekim gücü yüzünden böyle düşünüyorsunuz siz yoksa anlayacaksınız dediğimi.

Bana göre meyvesiz Teach'ın çok bir olayı yok , tek bir Caesar adama yetebilir diye düşünüyorum, Croco'nun bile şansı var bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık