Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Luffy vs Roronoa Zoro

Dövüşün galibi kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bırakın meyvesiz Luffy’i, ortada Luffy olmasın, Luffy yine alır. Tüm tayfayı da alır. Zoro ile Sanji’yi de üst üste koyar öyle alır. Bir dakika bir şey daha yazıp geri döneceğim yazıma.

Abiğ bu Zoro fanları adamı karakterden soğutur ya...

Neyse nerede kalmıştık...? He evet. Luffy alır. Zoro-Sanji ve Jinbe’yi de aynı anda alırjsjsjsjs

Bırakın meyvesiz Luffy’i, ortada Luffy olmasın, Luffy yine alır. Tüm tayfayı da alır. Zoro ile Sanji’yi de üst üste koyar öyle alır. Bir dakika bir şey daha yazıp geri döneceğim yazıma.

Abiğ bu Zoro fanları adamı karakterden soğutur ya...

Neyse nerede kalmıştık...? He evet. Luffy alır. Zoro-Sanji ve Jinbe’yi de aynı anda alırjsjsjsjs
Luffy shanks bigmom teach kaidoyu ust üste koyar tekler söylediğin neki :)

Bence artık Luffy’nin olduğu vs konuları açılmamalı... :a:
sjsjsj
Luffy vs Tanrı anketini 10 yıl önce açsan, 2 yıl eğitim aldı tabi alır diyen çıkardı.
Luffy vs Tanrı anketini 7 yıl önce açsan, g4 var alır tabi diyen çıkardı.
Luffy vs Tanrı anketini 3 yıl önce açsan, Geleceği görüyor tabi alacak ne sanıyorsun diyen çıkardı.
Luffy vs Tanrı anketini şimdi açsan janbonlu hakisi var o almasın da ben mi alayım Tanrı'yı diyen çıkar.

Donlar hep değişse de bahaneler aynı :oleyo2:
Sonuçsa Zoro'nun kucağı...

Luffy vs Tanrı anketini 10 yıl önce açsan, 2 yıl eğitim aldı tabi alır diyen çıkardı.
Luffy vs Tanrı anketini 7 yıl önce açsan, g4 var alır tabi diyen çıkardı.
Luffy vs Tanrı anketini 3 yıl önce açsan, Geleceği görüyor tabi alacak ne sanıyorsun diyen çıkardı.
Luffy vs Tanrı anketini şimdi açsan janbonlu hakisi var o almasın da ben mi alayım Tanrı'yı diyen çıkar.

Donlar hep değişse de bahaneler aynı :oleyo2:
Sonuçsa Zoro'nun kucağı...
Bahanelerin hepsi resmen gözümün önünden geçti... Müthiş bir tespit... :ehe:

Ayrıca eğer Zoro'nun kucağındaysa Luffy; "Hahaha Zoro kaçıyor" sjsjsjs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık