Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Luffy vs Roronoa Zoro

Dövüşün galibi kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok abartı dönmüş yahu. Bu fightta ne luffy ne zoro diğerini kolay harcar.

Luffy meyveyle orantılı güçleniyor ama meyveyi çıkartınca yarı yarıya düşeceğini de düşünmüyorum. mobilde olduğum için bulamadım ama bir arkadaşın dediği çok doğru, bu adamın meyvesinden çok hakisi gelişiyor uzun zamandır. Zoronun da gelişiyor tabi ki ama kaptan sağ kol farkı yaşanıyor seride açık bir şekilde. Luffy 3 yükseliyorsa zoro en fazla 2 yükseliyordur. Her tayfadaki kaptan sağ kol arasındaki uçurumu gördük. Luffy’in hakisine zoro pek bir şey yapamaz (katakuri vs luffy haki farkı gibi). Luffy ilah değil tabi ki ama zoroyla arasında baya fark var.

Dayanıklılık farkında da fark olduğunu mangada gördük zaten kuma sağolsun. Burası da luffye yazar. (Tartışmalı. Benim düşüncem)

G2 olmadan zoro luffyden daha hızlı olsun bunu ölçemedim pek. Yine de dayanıklılık ve haki farkını kapatamaz. Zoronun saldırılarının luffynin hakisini geçeceğini düşünmüyorum. Aynı şekilde luffy de zoroya meyvesiz zor zarar verir ya da etkili hasar veremez. Sonuçta zoro da yoldan geçen adam değil.

Tahminimce bu kapışma baya uzun sürüp luffy’nin dayanıklılıkla kazanacağı bir vs olur.

Son düzenleme:
Tüm gece kan revan hareket edemeden kaldı adamcağız öyle :(
Zoro o hasarı almadan önce yatağından yeni kalkıp güne baslamamisti hatirliyorsan :(
Adam zaten bitik haldeyken luffy'i bayıltan yorgunluk ve acıyı üstlendi. Yani kendi yorgunluğu ve acısının üstüne luffy'nin Kuma'nin elinde cansız bebek gibi durmasina sebep olan acıları da aldı. Ona rağmen yine senin dediğin gibi ayakta kaldı. Bırak Sanji'yi Kuma bile şaşırdı Shabondy de Zoro'yu hayatta görünce.
Artık bu olayı da Luffy'e yazamazsınız be diyeceğim ama konu ortada yorumlar ortada hey gidi.....

Ülke niye gelişmiyor sorusunun cevabıdır bu konu. Tez yapacak arkadaşlar varsa bu konuyu derinlemesine incelemelerini öneririm.

Luffy Wano seviyesinde 6'lıdan birine bile g4 süz hasar veremiyor doğru dürüst.En son taş kafa kızı yamultmak için g4 açmıştı.Zoro bu seviyelere kadar meyvesiz geldi.Luffy'nin hakisi yalnızca durumu eşitleyebilir.Zoro öper diyorum
Ulti page one 2v1 g3 ile de yamultuyordu da neyse.. Gifterslara kan verse de yendi meyvesiz iyi işler çıkarıyor yeşil

Zoro o hasarı almadan önce yatağından yeni kalkıp güne baslamamisti hatirliyorsan :(
Adam zaten bitik haldeyken luffy'i bayıltan yorgunluk ve acıyı üstlendi. Yani kendi yorgunluğu ve acısının üstüne luffy'nin Kuma'nin elinde cansız bebek gibi durmasina sebep olan acıları da aldı. Ona rağmen yine senin dediğin gibi ayakta kaldı. Bırak Sanji'yi Kuma bile şaşırdı Shabondy de Zoro'yu hayatta görünce.
Artık bu olayı da Luffy'e yazamazsınız be diyeceğim ama konu ortada yorumlar ortada hey gidi.....
Evet zoro oraya dinç geldi demiyorum ama luffy’nin oralarda aldığı hasar ve dayandığı acı fazlaydı. Luffy o acı ile savaştı savaş bitince saldı kendini. Ben burada luffy’i daha dayanıklı gördüm açıkçası.

Luffynin bayıldığını hatırlıyorum. Yanlış olabilirim. Ancak zoro tum acıyı bi anda aldı. Aslında kanama etkisine bakılırsa bence aci değil darbeyi aldı. Ee luffye mermi sıksan geri yansıtır. Ama normal insana sıksan deler geçer bence zoro bu handikap sebebiykede komada kaldı.
Luffye etki etmediyse mermi acıyı alırken Zoro'ya nasıl etki etti XD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık