Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Luffy vs Roronoa Zoro

Dövüşün galibi kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam, Roger'ın daha iyi. ;) Nede olsa Oden'i döve döve Wb'den almıştı. :/
Birbirlerini öldürme amacı olmayan 2 dostun atışmasını gördük. Daha fazlası değil. Sen yine de Gura Gura meyvesi olan birine karşı eşit dövüşebilen adamın hakisini üstün görmüyorsan dediğin gibi olsun. Kılıç sevdası harbiden farklı bir olay :D .

Birbirlerini öldürme amacı olmayan 2 dostun atışmasını gördük. Daha fazlası değil. Sen yine de Gura Gura meyvesi olan birine karşı eşit dövüşebilen adamın hakisini üstün görmüyorsan dediğin gibi olsun. Kılıç sevdası harbiden farklı bir olay :D .
Mangada olanı yazıyorum. Ne mantıklı dedim ne de başka bir şey. Orada yazdığım üyelerin duruşuna bir eleştiriydi. :/ Meyvesiz Luffy sırf gelişmiş hakisi var diye; komutanları bile tekliyordu. Ama manga'da haki seviyesi bile baya yakın gösterilen iki karaktere geldi mi; meyvesi olan karakteri değil, hala Roger'ı üstün görüyorlar. Vurgu buna yapılıyor ama sen bunu anlamaya çalışmak yerine sığ bir şekilde ad hominem yapıyorsun ''kılıç sevdası'' diyerek. :/ Aynen Zoro sevince otomatik olarak her yorumun değersizleşiyor.

Meyveli Luffy'i bile yeneceğini iddia eden birçok Zurnacıya baktığımda,fanlar bu vs nin konusunun açılmasına bile çıldırıyordur.

Ulan bu seride deprem meyvesi olan adamın hakisi Roger'ın hakisi ile eşit. :D Ama denk güçteler. O mantıklı geliyor da meyvesiz Luffy'nin hakisi daha iyi diye yenemeyecek olması mı mantıksız? :D

İçten patlamalı haki görmediğimiz Oden de içten patlamalı Ray'le dövüşebiliyor ama Luffy herkesi tekliyor bu hakiyle. :D xd
Ben hala Ray'de içten patlamalı olduğuna inanmıyorum, boğazdaki tasmalar bilakis janjanlı v1 ile de kırılır neden kırılmasın :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık