Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Luffy vs Roronoa Zoro

Dövüşün galibi kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu konu bile Luffy dışındakilerin ne kadar güçsüz olduğunun bir kanıtı.Daha doğrusu Luffy'nin makası ne kadar açtığının bir kanıtı.
Luffy'den meyvesini alıyoruz ama Zoro'dan hiçbir şey almıyoruz , full balonları kesip kendisini çok güçlüymüş gibi göstermesine rağmen.
Luffy normal şartlar altında zaten tayfadaki en yakın rakibini 3'e katlamış , meyvesini aldık geriye Luffy'nin her yönden geliştirdiği hakisi ve hızı kalıyor.Zoro'nun öyle ışıklı mışıklı hakisini öyle çok görmedik daha doğrusu Luffy'ninkine göre çok görmedik.
Hygoro'nun Luffy'ye öğretmesi gereken haki türünü , 2'ye katlayan bir haki türü kullanmaya başladı Luffy.

Zoro umarım tez zamanda bir kumandanla karşılaşır.Zoro pataküte dayak yiyince her şey o zaman anlaşılacak.Tabii karşılaşmanın sonunda Zoro kumandanı yenecektir orası ayrı...
Şansa bak böyle şeylerde hep Luffy'e oluyor. Ray: Luffy sen hayvanlarla iyi anlaşıyorsun geleceği görebilirsin bak. der geleceği görür. :/ Wano'da haki eğitimi alan tek kişi olur, bir üstünü yapabilir. :/

Oda diğer karakterleri çok boşladı maalesef. :/

Bu tarz konular nedense sadece zoro özelinde acılıyor neden sanj yazmıyo ankette acaba. Bi kere kilicsiz zoro vs sanji acın da şaşirtın insanı. ?
Luffy'nin meyvesiz olmasından daha büyük güç kaybı Zoro'nun kılıçsız olması o yüzden açılmaması normal (Ben eskiden bir facebook grubunda açmıştım xd)

Konuya gelecek olursak. Luffy ileri silahlanmada tam hakimiyet sahibi olursa Zoro'yu çok da güzel paketler. 2 Haki türünün zirvelerinde şuan adam. Tüm kek ve Wano öncesi gözümü kırpmadan Zoro derdim ama luffu artık sadece meyve kullanımında iyi değil hakide de çığır açtı

1v500 oluyor orada. Öncesinde de oşiruku şeysi yüzünden tetikleniyor adam. Aşırı duygusal olduğu için gözlemin rengi düğmesi kapalı oluyor bazen. Evet top tier :artiz:
Keko, gözlerimin rengini unutursa vallaha darılırım top tiere :oleyo2:

Bir şey soracağım Red'ciğim... bu sahnenin gerçek olduğu kesinleşti mi...? Luffy geleceği görmüş olabilir çünkü biliyorsunsjsjjsjsjsjs
Burada bırak geleceğini, geçmişini bile görmüş olabilir bence :ehe:

Üye silindi 5781

Şansa bak böyle şeylerde hep Luffy'e oluyor. Ray: Luffy sen hayvanlarla iyi anlaşıyorsun geleceği görebilirsin bak. der geleceği görür. :/ Wano'da haki eğitimi alan tek kişi olur, bir üstünü yapabilir. :/

Oda diğer karakterleri çok boşladı maalesef. :/
Yaramdan vurma benim vilyım.Şu timeskip sonrası Sanji'nin 1 dövüşünü bile görmedik adam akıllı...Bizimkiler geri planda kalmadı Luffy çok ön plana atıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 62)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık