Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Luffy vs Roronoa Zoro

Dövüşün galibi kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında birkaç yıl sabrederseniz meyvesiz Luffy'nin ne durumda olabileceğini mangada bizzat göreceksiniz. Teach karşısında meyvesi zaten sıkıntı olacak ama bir de düşündüğüm gibi Teach'nin meyve uyanışı, belirli bir bölgede meyve kullanımını iptal ederse tamamen meyvesiz Luffy'yi görmüş oluruz.

@Millennium Wizard
Çizsin o zaman biz mi engel olduk? Karısının katilini tahta mezar taşına çarptırıp bırakan Kyros'u çizen bir mangakadan bahsediyoruz burada.

@twei
Valla bu akışkan haki iyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim. Kaido'nun tanıtımı nereee, sırf akışkanı biliyor diye Kinemon'dan kesik yiyen Kaido nere? Neyse :S

Aslında birkaç yıl sabrederseniz meyvesiz Luffy'nin ne durumda olabileceğini mangada bizzat göreceksiniz. Teach karşısında meyvesi zaten sıkıntı olacak ama bir de düşündüğüm gibi Teach'nin meyve uyanışı, belirli bir bölgede meyve kullanımını iptal ederse tamamen meyvesiz Luffy'yi görmüş oluruz.

@Millennium Wizard
Çizsin o zaman biz mi engel olduk? Karısının katilini tahta mezar taşına çarptırıp bırakan Kyros'u çizen bir mangakadan bahsediyoruz burada.

@twei
Valla bu akışkan haki iyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim. Kaido'nun tanıtımı nereee, sırf akışkanı biliyor diye Kinemon'dan kesik yiyen Kaido nere? Neyse :S
Teach'e gelene kadar hakisi hayvani seviyeye ulaşacak büyük ihtimalle. Yoksa zor ya. Sadece meyve iptal etse neyse. Deprem ve kara delik de var. Çok zor bir karşılaşma olacak o.

Tebrikler bana bunu diyen 87. kişisin.

4 arc bosundan 3 ünü beğenmediğine göre. Luffynin bunun kanıtlaması için sana özel Kaidoyu meyvesiz dövmeliydi galiba :D
86 kişi sana doğruları anlatamadıysa benim pek bir yararım dokunmaz herhalde

Konuyu hala dağıtmaya devam ediyorsun. Kaido ne alaka. Gerçek boss larla laf olsun diye konulmuş bossları karşılaştırma

Not: Luffy Kaido yu meyvesiz 1v1 alırsa bu forum yıkılır orayı hiç ses etme :D

Anket sonucu güzel aksi durum Luffy'e hakaret olurdu zaten. Bizimkinin yanında çöp gezdirecek hali yok. (şurayı alıntılayıp Sanji resmi atacak adamı, adam yerine koymam) Sağ kolu olan adamın ederi bu kadar edebilmeli.

86 kişi sana doğruları anlatamadıysa benim pek bir yararım dokunmaz herhalde

Konuyu hala dağıtmaya devam ediyorsun. Kaido ne alaka. Gerçek boss larla laf olsun diye konulmuş bossları karşılaştırma

Not: Luffy Kaido yu meyvesiz 1v1 alırsa bu forum yıkılır orayı hiç ses etme :D
Ohoo ne dediğimi bile anlamamışsın :( Belki de istemedin bilemiyorum. Neyse benim kumarım biter hoşçakalın.

@Millennium Wizard

@twei
Bence biraz daha bekleyelim op biterse görürüz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 47)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık