Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

lufy

Arkadaş Meyvesi uçma + Yenileme gücü veriyor.

O saydıklarını bende biliyorum,ama tekmelerinde meyve gücünün etkisi varmı acaba diye düşünüyorum tek sorum bu bunuda anca Oda açıklar.

Marconun hiç meyvesi omasa bile haşat eder Lucciyi:D ‎straw-hat hep senin yüzünden böyle tartışmalar çıkıyor:p Luccinin seviyesi belli birde herkezi yener demişssin sonra herkez gaza gelip lucciyi oylamış gazlamışssın resmen herkezi:D

Marconun hiç meyvesi omasa bile haşat eder Lucciyi:D ‎straw-hat hep senin yüzünden böyle tartışmalar çıkıyor:p Luccinin seviyesi belli birde herkezi yener demişssin sonra herkez gaza gelip lucciyi oylamış gazlamışssın resmen herkezi:D
Şuan anketi açık ara yapmış, 46 oy gazlan oldu diyorsun yani,
bazıları öyle küçümsemişki adamı, resmen Lucci'yi savunacak duruma geldim, Shichi seviyesinde olduğunu bile düşünmediğim birisi aslında.

Adam almış götürmüş helal olsun Lucci Reis :respect:
Akainu,BB,Marco,ACE,Smoker gibi karekterlerin arasından sıyrılmış.
Diğer şıkların aldıgı oyların tamamına yakınını almış, Tartışılamayacak bi gerçek varsa baya güçlü görünmüş oldugudur :)
Yalnız bana kalsa Smoker saglam döver :hıh:

lufy

bazıları öyle küçümsemişki adamı, resmen Lucci'yi savunacak duruma geldim, Shichi seviyesinde olduğunu bile düşünmediğim birisi aslında.
latife yapıyordum:D mesajımdan belli olmuyormu:D aynen bencede şhichi seviyesinde bile değil daha altı:)

Meyvesi ile shici seviyesinde ama bazılarına göre meyvesiz hali bile shici hatta shici'den üstün bile görüyorlar:D

Lucci'den meyveyi çıkar jinbei ile karşılaştır bakalım kim yenecek.Kesin lucci derler:D

Lucci bir halt olsaydı meyvesiz o seviyedeki luffyi yenerdi
Akainu meyvesiz=koramiral
meyveside olunca amiral oluyor işte koramirallerin marinefordda ne olduğunu gördük abartılacak bir yanları yok.

Bi de Luffy, koramirallerden tek yedi diye dolananlar vardı. Luffy'nin amacı orada onlarla dövüşmek değildi. Bu yüzden Ace dışındaki kimseye odaklanmadan ilerlemeye çalışıyordu. Üstüne, 2 günlük yatak istirahat yapması gerekirken, savaş alanına geldi ve bu şartlarda amirallerden darbe yedi. Sağlam olsaydı bile yenilme durumu vardı ama tek yedi falan biraz ağır oluyor.
O sahneye tekrar baktım da, zaten Luffy'nın ayakta durmaya dermanı yokmuş. G2 yapatım diyor, kanını bile pompalayamıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık