Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Meyve Uyanışının Seride Nasıl Gerçekleşebileceği ve Luffy nin Sudan Nasıl Çıkacağı ile İlgili Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin meyve uyanışı nasıl olacak çok merak ediyorum etrafını lastik yapması saçma ve güçsüz olur gibi ama Oda uyanışı düşünürken Luffy'e epik bir şey düşünmüştür muhakkak hatta uyanışı sırf Luffy'e o epik şeyi vermek için çıkartmıştır

Luffy'nin meyve uyanışı zerre ilgimi çekmiyor. Zira aptalca ve saçma sapan bir şey olacağına eminim. Uyanış gerçekleştireceğini de düşünmüyorum şu an.

Bu arc kral hakiyi öğrendi, Wano için bu kadarı yeterli. Meyvesini uyandıracaksa bile sonraki arclarda olur bu.

Luffy'i bir deniz kralı kurtaracak.
Luffy i deniz kralı kurtarırsa ve bu çok olası, Kaido nun bir şekilde bunu görmesi gerekir. Ve demek sen gerçekten Joy-Boy sun diyerek korkuya kapılabilir veya bu duruma sevinir.

Luffy i deniz kralı kurtarırsa ve bu çok olası, Kaido nun bir şekilde bunu görmesi gerekir. Ve demek sen gerçekten Joy-Boy sun diyerek korkuya kapılabilir veya bu duruma sevinir.
Deniz krallarıyla ilgli olay Momonosuke'de de patlak verebilir. Çocuk yürüyen potansiyel, muazzam gözlem haki, antik canlıları duyup onlara emir verebilme. İlerde daha çok şey çıkar bu çocuktan.

Deniz kralları diyorum ama Zunisha'da olabilir. Deniz krallarıyla ileitşim kurabilecek tek kişi belki de Shirahoshi.

Deniz krallarıyla ilgli olay Momonosuke'de de patlak verebilir. Çocuk yürüyen potansiyel, muazzam gözlem haki, antik canlıları duyup onlara emir verebilme. İlerde daha çok şey çıkar bu çocuktan.

Deniz kralları diyorum ama Zunisha'da olabilir. Deniz krallarıyla ileitşim kurabilecek tek kişi belki de Shirahoshi.
Momonosuke 3. antik silah çıkma ihtimali var. Biraz felsefik olucak ama bilinen en güçlü silah aklı olan canlı İnsandır. Oda buna gönderme yapabilir. Poseidon bir denizkızı, Antik silah olan gemi de, Aslında Franky, şu anda planları aklına kazımıştı sonuçta, bizim ufaklıkta diğer antik silah olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık