Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mesut Komiser vs. Memati Baş

Hangi seçenek gerçekleşir ?

• Birinci raundu Memati ikinci raundu Mesut kazanır.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Birinci raund Memati ikinci raund berabere biter.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    44
Objektif olabilmek adına iki videonun da tamamını izledim ve çıkan sonuca bakıp forum adına üzüldüm. Korsanfan bitmiş. Videolar boyunca mematinin küvete sıkışmış iki kişiye ve kendi halinde dikilen bir adamın billurlarına vurması dışında bir aksiyonu yok. Bire bir savaşacak bir adam görüntüsü vermedi bana. Video boyunca anca aforizma kasmış. Kendisinden bir ihtimal şair olur daha da bir şey olmaz. Mesut komiserim ise her on saniyede bir adam dövüyor. Bu ikisi hiçbir ihtimalde aynı platformda dahi bulunamaz.

Koskoca Rus Konseyini kevgire çeviren Memati... Irak'ta Filistin'de kapitalist ve siyonist güçlere posta koyan Memati. Mesut komiser dediğiniz vasıfsız şahıs gitsin öldürdüğü adamdan lahmacun yapan katil yakalasın.

Objektif olabilmek adına iki videonun da tamamını izledim ve çıkan sonuca bakıp forum adına üzüldüm. Korsanfan bitmiş. Videolar boyunca mematinin küvete sıkışmış iki kişiye ve kendi halinde dikilen bir adamın billurlarına vurması dışında bir aksiyonu yok. Bire bir savaşacak bir adam görüntüsü vermedi bana. Video boyunca anca aforizma kasmış. Kendisinden bir ihtimal şair olur daha da bir şey olmaz. Mesut komiserim ise her on saniyede bir adam dövüyor. Bu ikisi hiçbir ihtimalde aynı platformda dahi bulunamaz.
Açıkçası en iyi sahneler diye arattım en çok izlenen video buydu aksiyon için baştan sona izleyemedim en unutulmaz kısımlar var işte iki video da o şekilde.

Prime dönemlerini ele alırsak Memati alır. Memati prime dönemlerinde Polat'ın yanında "baba" öldürüyordu, Mesut Amatem'de tedavi oluyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık