Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Masaüstüne Atma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Format at benim pc de benzer sorun vardı.Full ekran yapınca masaüstüne atıyordu.Netteki çözümleri yaptım bir sonuç alamadım.Format attım düzeldi.

Bazı programlar gereksiz şekilde geri bildirim yani boş mesaj yolluyorlar.Tıpkı güncelleme var yükliim mi şeklinde oluyor ama mesajı göremiyorsun çünkü yok.Bilgisayarında bu tip bir program varsa sonradan yüklediğin veya oyunla alakalı olmayan onları görev yöneticisinden kapatarak tekrar deneyebilirsin.

Bazı programlar gereksiz şekilde geri bildirim yani boş mesaj yolluyorlar.Tıpkı güncelleme var yükliim mi şeklinde oluyor ama mesajı göremiyorsun çünkü yok.Bilgisayarında bu tip bir program varsa sonradan yüklediğin veya oyunla alakalı olmayan onları görev yöneticisinden kapatarak tekrar deneyebilirsin.
Bu sorun bu hafta ortaya çıktı. 2 haftadır indirdiğim tek şey Riot Games'in resmi wallpaper programıydı, belki o sebep oluyordur diye onu da sildim fakat bir düzelme yok. McAfee trialı doldurduğum için yenilememi istiyor olabilir mi sürekli bildirim gönderip?

Teşekkür ederim deniyorum.

Bu sorun bu hafta ortaya çıktı. 2 haftadır indirdiğim tek şey Riot Games'in resmi wallpaper programıydı, belki o sebep oluyordur diye onu da sildim fakat bir düzelme yok. McAfee trialı doldurduğum için yenilememi istiyor olabilir mi sürekli bildirim gönderip?

Teşekkür ederim deniyorum.
olabilir.Silip tekrar dene istersen.Virüs programları bir zaman sonra virüs gibi anasını ağlatıyor bilgisayarın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık