Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Martial God Asura [light Novel]

Seri güzel, kurgu güzel ama yazar uzattıkça uzatıyor seriyi. Bu da son zamanlarda iyice sıktı. Ana olayların çok dışında farklı olaylara yöneldiği için millet doğal olarak sıkılmaya başladı. Bu yüzden olumsuz yorumları görmek çok tabii bir şey.
Seride geldiğim yere kadar bir sıkıntım yok hacı ama 3000 küsür bölümlerin yorumlarına her baktığımda hep olumsuz şeyler görünce durdurdum. Değin gibi 4000. bölüme gelmiş seri daha ne kadar yazacak anlamadım. Bir de buna para veren adamlar var yazık.

Yazarı takdir etmek gerek, çok fazla seri var ve bu seriyi bize okutabildiğine göre yazarı takdir etmek gerek. Bizim yaptığımız ise doğrusu ve yanlışı ile zaman öldürmek.
Okumadığım için yorum yapamam çünkü FT'de seri ama seri demeye bin şahit benim açımdan. :oleyo2: Sizlere iyi okumalar. :sapkali:

Bu seri biter mi acaba ilk okumaya başladığım seriler arasındadır. 3k dan fazla bölümü var yaklaşık 1.5k sını atlamışımdır. Ama yinede olay akışını kaybetmiyorsunuz çünkü adam artık döngüye girdi. Bir yerin en güçlüsü olup üst bir dünyaya geçiyorlar :D
200-300 bölüm biriktirip 100 tanesini okuyup geçiyorum artık oda alışkanlıktan nasıl bazılarımız sadece one piecein sonunu merak ettiği için okumaya devam ediyorsa bu seride böyle benim için.

Serinin ilk 600-700 bölümünden sonra içinden çıkılmaz bir döngüye giriyor
Chu Feng dünyaya gelir bir lord artistilik yapar dayağı yer. Bu lordlar dünya da artistik yapacak kimse kalmayana kadar devam eder. Herkese biat ettirildekten sonra bir üst aleme geçirilir. Bu üst alemler hiç bitmez ve her zaman salak bir lord bulunmaktadır.

Bu seri biter mi acaba ilk okumaya başladığım seriler arasındadır. 3k dan fazla bölümü var yaklaşık 1.5k sını atlamışımdır. Ama yinede olay akışını kaybetmiyorsunuz çünkü adam artık döngüye girdi. Bir yerin en güçlüsü olup üst bir dünyaya geçiyorlar :D
200-300 bölüm biriktirip 100 tanesini okuyup geçiyorum artık oda alışkanlıktan nasıl bazılarımız sadece one piecein sonunu merak ettiği için okumaya devam ediyorsa bu seride böyle benim için.
Vay be artık okumuyorum. 😁😅

Üç bin küsürde bırakmıştım. Hala niye bu kadar okuduğumu bilmem, benim kayıp yüz yılım gibi bir şey bunu okuduğum yıllar.

Bunun bir yandan çarklısı da nshba denen lanet seri. İsmine bile layık olmayan beş bin sayıya yaklaşmış bomboş gag bir hikaye. Aslında wuxia da %70 lik bir beğeni olunca başlamıştım da kesinlikle mga ile kafa kafaya gitmesi gereken bir seri. Neyse burası konusu değil zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık