Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 182 55.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 44.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Seride amiral vs amiral bile oldu. Yonko vs yonko da olacak diye düşünüyorum. Kaido vs WB engellendi ama Shanks vs Teach engellenemez! Shanks'i devirecek reis. Bu Shanks'in aradan çıkması için de makul. Dahası, Shanks, muhtemelen meyve kullanıcısı değil. Yami yaminin o buyuk avantajının işlemediği bir vsde, haki ustadi bir adamı yenen adam, meyveli Luffy'e ne yapmaz? Az kaldı, gümbür gümbür gelecek.
Meyvelilere karşı fazladan ne avantajı var ki? En fazla meyvenin gücünü iptal ediyor onda da normal meyvesiz bir adamla aynı oluyosun , neden şeytan meyvesi kullanıcılarına karşı daha güçlü olduğunu düşünüyorsunuz?

Bir tek meyvesi ile bile Yonkou olabilecek karakterler var bu seride. O yüzden meyveye bu kadar düşkün olması ve planlarının bunlar üzerine yapması hiç hoşuma gitmiyor.:S Diğer taraftan Shanks'i adil bir vs'de yenemeyeceğini düşünüyorum. O gözünde ki yarayı da yine adil bir şekile açtığını düşünmüyorum. Sonuçta Teach'ten bahsediyoruz. Shanks'in konuşmasını da her zaman Teach'in sinsi ve çirkef olması ile bağdaştırırım. Seriyi ilk izlediğim ve KF üyesi olmadığım sırada bile direk olayı bu şekilde yorumluyordum. KF'de farklı şekilde yorumlanmasını garipsemiştim. Baya zıt fikirler olabiliyor.

Bu adamın şu ana kadar söylediği tek güzel söz var. O da kendisinde irade yönünden bir ışık görmeme yarayan tek cümlesi. Şu insanların hayallari bitmez dediği söz. Bakalım ileride nasıl çıkacak karşımıza.

Meyvelilere karşı fazladan ne avantajı var ki? En fazla meyvenin gücünü iptal ediyor onda da normal meyvesiz bir adamla aynı oluyosun , neden şeytan meyvesi kullanıcılarına karşı daha güçlü olduğunu düşünüyorsunuz?
Meyve tabanlı gücünü kullanamaz karşısındaki, daha ne olsun? Meyvesiz adamın zaten güvendiği başka güçleri vardır, onları kullanır. Ace bildiğin güneş yaptı, sonuç hezimet. Luffy lastik dayanıklılığına güvendi, sonuç hezimet. Newgate hem meyvesine, hem de saf gücüne güveniyordu. Meyvesi iş yapmadı, kendi gücünü kullandı. Meyveli adam fiziksel açıdan belli bir şeylere sahipse iş yapar Teach'e karşı, aksi durumda yamulur.

O gözünde ki yarayı da yine adil bir şekile açtığını düşünmüyorum. Sonuçta Teach'ten bahsediyoruz. Shanks'in konuşmasını da her zaman Teach'in sinsi ve çirkef olması ile bağdaştırırım. Seriyi ilk izlediğim ve KF üyesi olmadığım sırada bile direk olayı bu şekilde yorumluyordum. KF'de farklı şekilde yorumlanmasını garipsemiştim. Baya zıt fikirler olabiliyor
Shanks'ın kendisi, kendi ağzı ve kendi sözleri ile "Bu yara benim dikkatsizliğim yüzünden olmadı" diyor. Kapışmışlar, Teach de çizmiş bunu. Zaten bu mevzu olduğu vakitler bunlar daha 15-16 yaşlarındaymış. Teach gidip de Yonko olan Shanks'a atmamış o çiziği.

Meyve tabanlı gücünü kullanamaz karşısındaki, daha ne olsun? Meyvesiz adamın zaten güvendiği başka güçleri vardır, onları kullanır. Ace bildiğin güneş yaptı, sonuç hezimet. Luffy lastik dayanıklılığına güvendi, sonuç hezimet. Newgate hem meyvesine, hem de saf gücüne güveniyordu. Meyvesi iş yapmadı, kendi gücünü kullandı. Meyveli adam fiziksel açıdan belli bir şeylere sahipse iş yapar Teach'e karşı, aksi durumda yamulur.
Hocam Luffy hiç umursamadı bile durumu. Teach'in suratında ki o şaşkınlık ifadesi ve Luffy'nin hiç umursamadığını görüyoruz. Jinbei durdurmasa Teach'e dalmaya devam edecekti. Ace'te keza öyle. WB ise zaten ölmüş bir adamdı. Ona rağmen Teach'e ömrünün korkusunu yaşatıyor. Bu 3 adamda meyvelerine güvenecek tarzda adamlar değiller. Bu konuda yanlı yorum yapıyorsun bence. Sonuçta burda Çamur adamdan bahsetmiyoruz.(İsmini unuttum.:S)

Edit: Normal dövüşte aldığın yaradan da bu şekilde bahsetmezsin. Yani bu adam şu ana kadar bir Teach'ten yara almamıştır sonuçta. Ama bahsediş tarzı ve WB ile o ara olan konuşmasının atmosferinden tamamen Teach'in çok sinsi ve fırsatçı bir adam olduğunu değiniyor gibiydi. Bana öyle geliyor o konuşmayı her okuduğumda yine o şekilde geliyor.

Akainu'ya ağır hasar veren, lanet okutan deprem yumruğunu bu adam tak diye durduruyor , gram hasar almıyor. Meyvesiz adamla aynı olması zaten mesele. Meyvesiz adam, o sekilde savaşmış sürekli, bu yuzden de o sekilde cok guclu. Ama meyveli adam meyve temelli gelismis, meyvesi giderse malak gibi kalabilir. Salt saldiri açısından da değil, savunma açısından da sakat. Luffy, lastik olduğu için kırılacak bir kemiği yok, her tarafi lastik. Ama Teach, iptal ettiği için kemiğini kırabilir.

Outlaw

Eline sağlık.

Seride amiral vs amiral bile oldu. Yonko vs yonko da olacak diye düşünüyorum. Kaido vs WB engellendi ama Shanks vs Teach engellenemez! Shanks'i devirecek reis. Bu Shanks'in aradan çıkması için de makul. Dahası, Shanks, muhtemelen meyve kullanıcısı değil. Yami yaminin o buyuk avantajının işlemediği bir vsde, haki ustadi bir adamı yenen adam, meyveli Luffy'e ne yapmaz? Az kaldı, gümbür gümbür gelecek.
Oldu da ne oldu? Çizmedi bile bahsetti geçti.

Hocam Luffy hiç umursamadı bile durumu. Teach'in suratında ki o şaşkınlık ifadesi ve Luffy'nin hiç umursamadığını görüyoruz. Jinbei durdurmasa Teach'e dalmaya devam edecekti. Ace'te keza öyle. WB ise zaten ölmüş bir adamdı. Ona rağmen Teach'e ömrünün korkusunu yaşatıyor. Bu 3 adamda meyvelerine güvenecek tarzda adamlar değiller. Bu konuda yanlı yorum yapıyorsun bence. Sonuçta burda Çamur adamdan bahsetmiyoruz.(İsmini unuttum.:S)
http://www.mymanga.me/manga/One_Piece/544/8

Teach'in suratında herhangi bir şaşkınlık yok. Bildiğin "Gel, bekliyorum" dermiş gibi duruyor. Luffy orada girse, darmadağın olurdu zaten. Newgate'in durumu farklı. Yıllarca adamla aynı gemide kalmış, onun neler yapabileceğini gayet iyi biliyor. Bırak da korksun biraz. Ace ve Luffy'nin meyveden başka numaraları yok, kusura bakma. Meyveleri olmadan ikisi de ortalama üstü düşmanlara karşı kazanamazlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık