Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D. Teach vs. Monkey D. Dragon

Teach vs Dragon

• Teach

Kullanılan: 20 29.9%
  • Dragon

Kullanılan: 47 70.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
Dragon bir yerlerde amiral falan mı ezdi de ben görmedim? Gücünü görmediğimiz bir adam, beklenti meselesi, siz bilerek mi Dragon en güçlü diyorsunuz.:(
@Millennium Wizard Ana karakter babası genelde güçlü olur ama en güçlü olursa de ne anladım ben o işten.
Garp Kk dengi, Dragon kk dengi, Lufy kk olunca, neyi başarmış olacak?
Ben en güçlü olur demedim ki.Vasıfsızı da alsın bir zahmet. :D Sabo bile berabere kalıyorsa bir şekilde alır.

Dragon alır demek Shanks'ın öngörülerine hakaret etmektir.Shanks WB'ye diyor ki:Karasakal tehlikeli,onu yalnız bırak,yıllarca geminde saklandı sonunda harekete geçti ve hedefi senin yerini almak Ve aynı zamanda şu da var:Luffy en güçlüsü olacak haliyle dünyanın.Ve bunuda Teach'i hallederek başaracak.Ama Dragon Teach'i alacak güçteyse biz Dragon'un aştığını nasıl anlayacağız Luffy'nin.İşte bu yüzden Dragon Teach'e en fazla denk olur diyorum ya işte ;)
İki sahte D.'nin savaşıydı o. ;)
Kendini haklı çıkarmak için Ace'e de şey attın ya,pes.

Dragon alır demek Shanks'ın öngörülerine hakaret etmektir.Shanks WB'ye diyor ki:Karasakal tehlikeli,onu yalnız bırak,yıllarca geminde saklandı sonunda harekete geçti ve hedefi senin yerini almak Ve aynı zamanda şu da var:Luffy en güçlüsü olacak haliyle dünyanın.Ve bunuda Teach'i hallederek başaracak.Ama Dragon Teach'i alacak güçteyse biz Dragon'un aştığını nasıl anlayacağız Luffy'nin.İşte bu yüzden Dragon Teach'e en fazla denk olur diyorum ya işte ;)

Kendini haklı çıkarmak için Ace'e de şey attın ya,pes.
Hedefi olmayan adam gerçek D. olamaz malesef. Ace'i seviyorum ama öyle. Hedefsiz adam. Hedefi olsaydı gerçek D.'ydi.
Ha Teach'in hedefi var ama karakteri D. karakteri değil malesef. :/

Gerçek D. : Karakter sağlam olacak+ hedef olacak.

Hedefi olmayan adam gerçek D. olamaz malesef. Ace'i seviyorum ama öyle. Hedefsiz adam. Hedefi olsaydı gerçek D.'ydi.
Ha Teach'in hedefi var ama karakteri D. karakteri değil malesef. :/

Gerçek D. : Karakter sağlam olacak+ hedef olacak.
Kendi kendine seride olmayan kavramlar üretiyor,karakterlere kendilerine koymadıkları hedefler koyuyorsun ve bunlar üzerine yorum yapıyorsun,son birkaç haftadır gerçekten niye böyle yapıyorsun merak ediyorum?

Beyazsakal D.'nin ne olduğunu bilen bi adam.Luffy'nin yanında Ace'e de inanmış birisi.Ace'e gerçek D. değildi demek herşeyi kendine göre eğip bükmektir bence.

Evet sana sana sana hepinize be... Rezil iğrenç yaratıklar.. Hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? Nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz devrimcilere.. onlar ülke istiyor, devrim istiyor, barış istiyor adalet istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan adayı basıp küçük görüyorsunuz.. Aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...

Dünya Hükümetine hitaben.

Kendi kendine seride olmayan kavramlar üretiyor,karakterlere kendilerine koymadıkları hedefler koyuyorsun ve bunlar üzerine yorum yapıyorsun,son birkaç haftadır gerçekten niye böyle yapıyorsun merak ediyorum?

Beyazsakal D.'nin ne olduğunu bilen bi adam.Luffy'nin yanında Ace'e de inanmış birisi.Ace'e gerçek D. değildi demek herşeyi kendine göre eğip bükmektir bence.
Yorum yapıyorum çizilen şeylere. Yorumum bu şekilde.

Teach vs Dragon konusuna ne diyeyim? Elimizde bir şey mi var? Ben de böyle yorumluyorum işte. Birisi gerçek D. diğeri değil. Bu yüzden Dragon alır.
Bu kadar basit. :/

Evet sana sana sana hepinize be... Rezil iğrenç yaratıklar.. Hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? Nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz devrimcilere.. onlar ülke istiyor, devrim istiyor, barış istiyor adalet istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan adayı basıp küçük görüyorsunuz.. Aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...

Dünya Hükümetine hitaben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık