Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Marshall D. Teach - Blackbeard (Karasakal)

Haşin erkek , Paramecia vücut evrimi . Yani Luffyin vücudu yeteneği . Vücuduyla yapacağı saldırıyı çekebilir.
Fakat Logia yeteğine sahip birini çekerken önceden atılmış alev , magma yeteneklerini çekememe açığı var.
Anladın mı ? Demek istediğimi.
Saldırıyı karşılayıp karşılayamaması önemli değil. Çekilirken yetenek kayboluyor mu kaybolmuyor mu onu söyle? Luffy atak yapabilir ya da yapamaz konu bu değilki. Sen çekilirken yeteneğin kayboluyor demişsin ben buna cevap verdim.

Saldırıyı karşılayıp karşılayamaması önemli değil. Çekilirken yetenek kayboluyor mu kaybolmuyor mu onu söyle? Luffy atak yapabilir ya da yapamaz konu bu değilki. Sen çeklirken yeteneğin kayboluyor demişsin ben buna cevap verdim.
La tamam tamam. Haklısın.
Vay anasını , bende diyorum millet niye foruma girmiyor. Sebebi bu işte.

JamesLogan

İki türlüde çeker. Meyve kullanıcısını çekerken yeteneğinin fiziki kısmını iptal eder.
Hayır benim söylediğim o değil onun dediğine göre çekim alanı yokmuş, şeytan meyvesinin ruhunu çekiyormuş. Yani bu doğrultuda meyve kullanıcısı olmayanları çekememesi mi geriyor beni aydınlatsın diye bekliyorum.

La tamam tamam. Haklısın.
Vay anasını , bende diyorum millet niye foruma girmiyor. Sebebi bu işte.
Artist dediğine bak önce. Luffy saldırı yapar ama bu adam engeller demek ayrı bir şey kurouzu ile çekilirsen yeteneğin iptal olur demek ayrı bir şey. Sen Kurouzu ile çekilirsen meyve yeteneğin iptal oluyor diyorsun. Daha neyin tafrasını yapıyorsun?

Artist dediğine bak önce. Luffy saldırı yapar ama bu adam engeller demek ayrı bir şey kurouzu ile çekilirsen yeteneğin iptal olur demek ayrı bir şey. Sen Kurouzu ile çekilirsen meyve yeteneğin iptal oluyor diyorsun. Daha neyin tafrasını yapıyorsun?
Sen hala Kurouzu davasın da mısın ? Hey allahım sabır ver.

Roronoa Zoro

Olm niye zorunuza gidiyor. Yanlış söylemekten niye utanıyorsunuz ?
Kasabayı çektiği tekniğe Kurouzu dedin.
Bunun yanlış olduğunu Black Hole olduğunu belirttim. Gir Wikiye bak.

Tartışma kültürü bitmişlan resmen .
Hala neyi zorluyorsun. Çocuk musunuz yaşınız kaç ne oluyor lan :/ Sitenin döndüğü hale bak.
Tamam sen haklısın.
Bir şeyi yanlış söylemek benim zoruma gitmez. Aksine yanlış bildiğim düzeltildiği için yeni bir bilgi öğrenmiş olurum. Ama sen önce şu mesaja bak bakalım ben Teach'in yaptığı saldırıların isimleri hakkında herhangi bir ifade kullanmış mıyım ?

Ben çekim alanından bahsediyorum sen... ?

Son olarak, yazdığım mesajın içeriğini anlamayıp, ''gerisini okumadım'' tarzı bir yaklaşım sergiledikten sonra ''forum niye bu hale geliyor abi, siz kaç yaşındasınız'' diye yakınman da ayrıca komik.

Bir daha böyle komik durumlara düşmeden önce '' gerisini okumanı '' tavsiye ediyorum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık